Receta Gatimi

[KERKES]Per Ranksa


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

  Exclamation [KERKES]Per Ranksa

  Tung Lirenti/Antaret e Lirentit Kush mund te mi bej keto ranksa per forum
  Ju lutem sa me shpejt Edhe mos te jen shum te gjera po 150x130

  Administrator -
  Web Master -
  Super Modernator -
  Modernator -
  V.I.P. -
  Fillesta -
  Antar/e -
  Antar/e Rregullt -
  Antar/e me pervoj -
  Super Antar/e -
  Mega Antar/e -

  Faliminderit

 2. #2
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  A jeni tu mi ba a jo kallxomni mos te pres palidhje se 100 her ju kom ba kerkesa kurr smi keni plotsu as pergjigje som keni kthy qofse jo mshilne ket tem thamammit

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Max 4 ti bej une neser! zgjidh ke do!

 4. #4
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Qeto
  Administrator -
  Web Master -

  Super Modernator -
  Modernator -
  V.I.P. -

  Ait bani 5

 5. #5
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Valla mi keni ba hallall ju koft

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Ranks per forum

  Ja ku i ke disa ranks.

  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Shume te bukra i paske bo Reno..

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Flm, me kishte anashkaluar kjo tema, prandaj u vonova!

 9. #9
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Flm ReeniX

 10. #10
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  shum te bukura...do i marr dhe un per te forumi im...

 11. #11
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  ja dhe disa te tjera i gjeta ne net mundohuni ti beni CROP cdo Ranku


  kjo foto e fundit ka ranksa me te bukura per mendimin tim

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ka dhe me te bukura dikur kur merresha me keto pune, diku, kam fitur ēmimin e pare per ranksi me i bukur

  po gjeta ndonje kopje do e postoj

 13. #13
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Te bukra qekan dhe kto qe paska fut kristimcs......

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  se shpejti per Lirenti.com po vjen nje seri speciale dhe shume e veēant!

  punimi qe fitoj ishte:

 15. #15
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Reni e pse te kta ranksat e ke ba
  P2P Admin

 16. #16
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  P2P do te thot Peer To Peer por nk e di me ca kuptimi e ka ven Reni

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkes per progam
  Nga Kapsolli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-02-2011, 01:01 PM
 2. kerkes
  Nga Coca-Cola nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 11:41 AM
 3. kerkes per ranksa
  Nga anakonda nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 10-01-2007, 01:34 PM

Etiketat pėr kėtė Temė