Vlore, burri dhunon per vdekje gruan


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Vlore, burri dhunon per vdekje gruan

  Receta Gatimi

  Dhuna ne familje i ka marre jeten nenes se tre femijeve ne nje familje te Vlores.

  Ngjarja ndodhi kur Maksim Hodaj ne gjendje te dehur sulmoi gjate nates gruan e tij, Irma Hodaj ,36 vjec.

  Si pasoje e goditjeve ne koke, gruaja nderroi jete.

  Policia ka shkuar ne vendngjarje per te hetuar rrethanat e krimit, nderkohe qe eshte vene ne ndjekje te autorit te vrasjes.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  S'kane c'bejne tjeter, shkojne neper lokale dhe kur kthehen te dehur ne shtepi sulmojne gruan. Gjynah per femijet.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  ja shqiptari cben, la femjet rugeve, debili.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Mir qe ishte i dehur po me grun ca kishte ai dhe per femijet smenoi fare ai qe i la rrugeve......

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Burri vret gruan e tij dhe lidhet me sozine e saj
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-06-2012, 03:20 PM
 2. Burri "perdhunon" gruan naten e pare te marteses!
  Nga erinda nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 05-05-2012, 10:14 AM
 3. Burri vrau Gruan pasi ishte shtatzane per here te 10....!
  Nga erinda nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 09-03-2012, 08:09 PM
 4. I ngjiti SIDA-n, burri vret gruan
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-03-2011, 11:22 PM
 5. Pse burri ēdo here ka pas pushtet mbi gruan?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-02-2010, 01:11 PM