Probleme me reputacionin???


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Hajt se folim 10% Maska e lirigert
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  78
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Probleme me reputacionin???

  Receta Gatimi

  Kjo teme te cilen dua te diskutoj tani ka te beje me reputacionin e cdonjerit prej nesh ketu ne forum. Po shof nje problem ne vleresimin e cdokujt ketu.
  Konkretisht shof qe dikush ka bere mbi 450 postime dhe e ka reputacionin 2. Dikush ka bere 80 postime dhe e ka reputacionin 1. Spo flas ketu per veten time qe e kam reputacionin 0. Sa here e shof me vjen me qesh. Na ka humb personaliteti fare ketu, ca bohet mer. Dikush kishte fituar 2 trofe apo turne dhe prape 2 e kishte reputacionin. Se di ca trofesh ka fitu po gjithesesi 2 e kishte reputacionin.
  Dua te di kriteret qe bejne vleresimin e reputacionit te cdo anetari ketu.

  Ps. Tema nuk eshte e lire, thjesht komentet tuaja mbi kete teme.

 2. #2
  Hajt se folim 10% Maska e lirigert
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  78
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Tema eshte e lire kisha parasysh dhe "jo nuk eshte e lire"

 3. #3
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga lirigert Lexo postimin
  Tema eshte e lire kisha parasysh dhe "jo nuk eshte e lire"
  do te ishte me mir ta kishe bo EDIT...

 4. #4
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  shiko lirigert un mendoj se reputacioni nk varet nga nr i postimeve por nga vlera qe kane ato sepse dhe une kam mbi 250 postime po kam reputacionin 1.

 5. #5
  Hajt se folim 10% Maska e lirigert
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  78
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ke te drejte Kristimcs, por ne momentin e fundit kur i dhashe posto pergjigjen me erdhen ca njerez dhe prandaj se pata mo menien ca te beja.
  Kete teme nuk e hapa se po ankohem per reputacionin, sa per sqarim, se mos e merr njeri per ters, por thjesht doja te dija medimin e cdo kujt ketu ne forum nese do te kishin deshire te flisnin mbi kete teme.

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  lirigert, reputacioni nuk varet vetem nga postimet qe ke bere ne forum por nga shume faktor si pershembull: Temat qe hap ne forum, kategorit qe frekuenton, gjatesia e temave dhe postimeve, data e rregjistrimit, frekuentimi i forumit etj... Gjithashtu dhe me e rendesishmja eshte sa reputacion te kane dhene anetaret e tjere (dhe ai qe te jep reputacion duhet te jete polullor pasi vlen pak nqs eshte i ri ne forum)

  Besoj se e ke te qart konceptin e reputacionit!

  Flm

 7. #7
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  reputacionin e jep per ate qe mendon se ka dicka te mire qe jep ne kete forum mendoj une. eshte e vertete qe reputacioni e jep vet nje anetar dhe jo forumi. flm (sa per trofete une kam 2 do me jepni ca reputacion? )

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  erlindo ma jep nje nje

 9. #9
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ta dhash majdo urime

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  flm erlindo ..........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Probleme ??
  Nga labja nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 27-10-2012, 06:18 PM
 2. Probleme me CPU
  Nga Atlantis nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 04-02-2012, 10:51 AM
 3. Probleme me zerin ne MSN
  Nga Rinorito nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-08-2011, 10:27 PM
 4. Probleme me Installer
  Nga cyrih nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-12-2009, 05:58 PM
 5. Probleme me hi5
  Nga Celina nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-03-2009, 04:25 PM

Etiketat pėr kėtė Temė