Nje tjeter zyrtar shqiptar kapet me droge


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Nje tjeter zyrtar shqiptar kapet me droge

  Receta Gatimi
  Gati nje muaj pas arrestimit te ish-sekretarit te dyte ne ambasaden shqiptare ne Shkup, tre shtetas te tjere shqiptare jane arrestuar ne Turqi per implikimin e tyre me ceshtjet e droges.

  Te prangosurit, mes te cileve edhe nje oficer policie ne areportin e Rinasit, jane kapur ne Stamboll ne kushtet e flagrances, duke transportuar nje sasi droge, masa e te ciles nuk behet e ditur.

  Nenkomisar Altin Murra, i diplomuar ne akademine policore turke, u kap se bashku me dy bashkekombasit e tij, Burhan Markeci nga Dibra, 39 vjec dhe Nalton Jacaj nga Tirana, i moshes 35 vjec.

  Sipas te dhenava paraprake nga policia, te prangosurit ishin duke udhetuar me nje maune transportuese mallrash, shofer i te ciles ishte Burhan Markeci.

  Behet e ditur se ata jane kapur pas pergjimeve telefonike nga ana e policise turke. Per shkak te verifikimeve qe po vijojne ende, policia nuk jep te dhena te tjera.

  Ne fillim te majit Agim Haxhia, sekretar i dyte i ambasades shqiptare ne shkup u kap me 65 kilograme heroine. Zbulimi i tij si i perziere ne trafiqet e droges u krye serish pas pergjimeve telefonike.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Dihet qe ne krye te ketyre organizatave qendrojne funksionare te larte te shtetit...Shpresojme te bien nje nga nje.

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Normale besoj po te mos jete shteti ai qe e luan kete trafik,jo ne Shqipri por ne te gjith boten droga do te zhduket dhe nuk do te egzistoje me.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Per tu ndaluar ska shpresa fare, por te pakten te jete e ndalar ne publik dhe te jete me e kontrolluar. Mjafton te mos i imponohet atij qe sdo ta marri per pjesen tjeter skam ēfare te them, ves shume shume i keq dhe vdekjeprures.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Zbulohet Sfondi zyrtar i Windows 8 - Ju pelqen?
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-07-2012, 11:45 AM
 2. Tjetėr balerin shqiptar shkėlqen nė Itali
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-11-2009, 08:19 PM
 3. Sekuestrohen 30 kg drogė nė Gjirokastėr
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 10:03 AM
 4. Itali, kapet shqiptari me 19 kg drogė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-09-2009, 01:19 PM
 5. Itali, kapet me kokaine cifti shqiptar
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-08-2009, 09:45 PM

Etiketat pėr kėtė Temė