Gruaja e shėmtuar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Sefedini
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Gruaja e shėmtuar

  Receta Gatimi

  Njeri pyet shokun e vet:
  Si ėshtė gruaja jote nė kuzhinė?
  Ai e shikon shokun e vet dhe i thotė:
  E shėmtuar, si nė tė gjitha dhomat e tjera!

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  I shkreti...Mos ka qene polic????

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Sa e fort kjo flm

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ju paska bo gruja si gogol....e fort qeka.

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  SH e bukur kjo.

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e zana13
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  6
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahahahahaahahhaahahhahahahahahah

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahahahahahahaaahhaha

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Duhet zgjuar me heret
  ****************************
  - Eh more Beni, duhet te zgjohesh me heret, - i thote nena djalit. - Shih fqiun tone Ganiun, u zgjua heret dhe ne rruge i gjeti 500 $.
  - Po, por ai qe i ka humbur eshte zgjuar edhe me heret!!!

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ne nje tubim ligjeruesi i thote te pranishmive ne salle:
  -"Le te ngiten ne kembe gjith ata qe frikohen nga gruaja e vet!"
  Te gjithe meshkujt u ngriten ne kembe perveq nje njeriu me mustaqe qe ndodhej ulur.
  -"Po ju, nuk frikoheni nga gruaja?" - pyet ligjeruesi nga bina.
  -"U dheva ne breke kur e permendet emrin grua, dhe tash nuk mund te ngritem ne kembe..." - tha njeriu i ulur!?

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ne nje tubim ligjeruesi i thote te pranishmive ne salle:
  -"Le te ngiten ne kembe gjith ata qe frikohen nga gruaja e vet!"
  Te gjithe meshkujt u ngriten ne kembe perveq nje njeriu me mustaqe qe ndodhej ulur.
  -"Po ju, nuk frikoheni nga gruaja?" - pyet ligjeruesi nga bina.
  -"U dheva ne breke kur e permendet emrin grua, dhe tash nuk mund te ngritem ne kembe..." - tha njeriu i ulur!?

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Sefedini Lexo postimin
  Njeri pyet shokun e vet:
  Si ėshtė gruaja jote nė kuzhinė?
  Ai e shikon shokun e vet dhe i thotė:
  E shėmtuar, si nė tė gjitha dhomat e tjera!
  hahaha , ca legeni

  po tregoj dhe un 1 qe esht absolutisht ne favor te meshkujve
  i tregon nje burr (A)shokut te vet (B)
  A: mbrem gruaja me tha te laja urgjent enet
  B: ti ca bere ???
  A: hehe....un e pash njeher tinezisht...qesha....e pash prap...e i thash ...ku esht sfungjeri ?


 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lol labe

  te forta te 2-ja

 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Sefedini Lexo postimin
  Njeri pyet shokun e vet:
  Si ėshtė gruaja jote nė kuzhinė?
  Ai e shikon shokun e vet dhe i thotė:
  E shėmtuar, si nė tė gjitha dhomat e tjera!
  Per cfare dhome tjeter e ke fjalen ti hahahaahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Padit gruan pse ka qene e shemtuar – del fitues!
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-07-2012, 10:16 PM
 2. Ēfarė e bėn njė person tė shėmtuar?
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 10-05-2012, 07:35 PM
 3. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 05-03-2012, 09:52 PM
 4. Kapet krimineli nė bazė tė fotos mė tė shėmtuar
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-11-2009, 12:53 PM
 5. Fotografia mė e shėmtuar e bėrė nga policia ndonjėherė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-09-2009, 09:12 PM

Etiketat pėr kėtė Temė