Perdorimi i My Computer si toolbar ne XP


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
  1. #1
    i/e rregjistruar 20% Maska e Design
    Anėtarėsimi
    Feb 2009
    Postime
    115
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    14

    Perdorimi i My Computer si toolbar ne XP

    Receta Gatimi

    Nese deshironi te krijoni nje shirit(toolbar) me mundesite e My Computer atehere veproni keshtu:

    Kliko me tastin e djathte mbi shiritin taskbar dhe zgjedh mundesinė Toolbars—>New Toolbar    Pastaj duhet te zgjedhim My Computer dhe te klikojmė OK.
    Ky veprim hap ne shiritin e startit(taskbar) nje shirit te vogel qe mund te shfrytezohet ne vend te ikones se My Computer.


  2. #2
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    31
    Kete kam perdor shume kohe, tani se di pse e kam heq!
    Flm qe ma rikujtove!

  3. #3
    Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
    Anėtarėsimi
    Sep 2008
    Vendndodhja
    Albania/D
    Postime
    6,215
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    4
    Reputacioni
    26
    Dhe une e perdor kete,ti bene kerkimet ne PC disa me te lehta.

  4. #4
    i/e rregjistruar 10% Maska e adhurimi
    Anėtarėsimi
    Jul 2009
    Postime
    28
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    ihaaaaaaaaaaaaaaa une para 3 vjetev e kam perdor po nuk me doket diqka interesante kjo

  5. #5
    i/e rregjistruar 20% Maska e Design
    Anėtarėsimi
    Feb 2009
    Postime
    115
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    14
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga adhurimi Lexo postimin
    ihaaaaaaaaaaaaaaa une para 3 vjetev e kam perdor po nuk me doket diqka interesante kjo    shume interesante qenka se ke perdor para tri vitesh une e kam perdor para 7 vitesh pra dhe mendova ta rikujtoj edhe ni here!

  6. #6
    Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    Diku ketej rrotull
    Postime
    8,677
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    24
    flm ..........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Si te heqesh Bing Toolbar
    Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 25-05-2012, 09:02 PM
  2. Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in
    Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
    Pėrgjigje: 15
    Postimi i Fundit: 03-07-2009, 04:44 PM
  3. Rebot Remote Computer
    Nga Design nė forum Siguria Informatike
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 12-05-2009, 05:51 PM
  4. How to buy a Computer!
    Nga sir_tiger nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 25-10-2007, 01:09 PM

Etiketat pėr kėtė Temė