Receta Gatimi

Perdorimi i My Computer si toolbar ne XP


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Design
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  115
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19

  Perdorimi i My Computer si toolbar ne XP

  Nese deshironi te krijoni nje shirit(toolbar) me mundesite e My Computer atehere veproni keshtu:

  Kliko me tastin e djathte mbi shiritin taskbar dhe zgjedh mundesinė Toolbars—>New Toolbar  Pastaj duhet te zgjedhim My Computer dhe te klikojmė OK.
  Ky veprim hap ne shiritin e startit(taskbar) nje shirit te vogel qe mund te shfrytezohet ne vend te ikones se My Computer.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Kete kam perdor shume kohe, tani se di pse e kam heq!
  Flm qe ma rikujtove!

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Dhe une e perdor kete,ti bene kerkimet ne PC disa me te lehta.

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e adhurimi
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ihaaaaaaaaaaaaaaa une para 3 vjetev e kam perdor po nuk me doket diqka interesante kjo

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Design
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  115
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga adhurimi Lexo postimin
  ihaaaaaaaaaaaaaaa une para 3 vjetev e kam perdor po nuk me doket diqka interesante kjo  shume interesante qenka se ke perdor para tri vitesh une e kam perdor para 7 vitesh pra dhe mendova ta rikujtoj edhe ni here!

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  flm ..........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te heqesh Bing Toolbar
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-05-2012, 09:02 PM
 2. Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 03-07-2009, 04:44 PM
 3. Rebot Remote Computer
  Nga Design nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-05-2009, 05:51 PM
 4. How to buy a Computer!
  Nga sir_tiger nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-10-2007, 01:09 PM

Etiketat pėr kėtė Temė