Vritet me thike 18-vjecari


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Vritet me thike 18-vjecari

  Receta Gatimi
  Nje adoleshent ka gjetur vdekjen rruges per ne spital pas nje sherri banal mes te rinjsh.

  Jeton Ferhati 18 vjec me banim ne Bathore eshte qelluar dy here me thike ne koke nga nje bashkemoshatar i tij, nderkohe qe policia ka shoqeruar ne komisariat tre te rinj, njeri prej te cileve eshte i dyshuari kryesor per vrasjen.

  Ngjarja ndodhi ne mesdite ne lagjen laprake te Tiranes. Paraprakisht policia pohoi se viktima ishte duke festuar me disa disa shoke te tij ne nje lokal.

  Sic kane deshmuar shoket e tij, ai ka qene i qete gjate qendrimit me ta. Me pas 18-vjecari eshte thirrur ne takim nga njeri prej autoreve dhe rreth pese metra ne dalje te lokalit dhe pasi kane debatuar per nje kohe te gjate autori ka nxjerre thiken dhe e ka qelluar.

  Deshmitaret okulare shumica e te cileve jane adoleshente pohuan se sherri i referohej disa debateve banale mes te rinjve.

  Mesohet se autori ka qene i shoqeruar edhe nga dy persona te tjere e pas krimit eshte larguar nga vendngjarja, por tre te rinjte jane ndaluar me pas ne largesi te vendit te ngjarjes.

  Policia nuk ka dhene ende nje version zyrtar per perleshjen mes te rinjve, i cili i kushtoi jeten njerit prej tyre, pa arritur te parandalohej megjithese rajoni i policise ndodhej jo shume larg nga vendi ku ndodhi krimi.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Eh keta te rinjte e sotem nuk i marrin kurre parasysh pasojat e veprimeve te tyre ...

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e argjent23
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  um vje shtir per prindin jeton feratit se prind jam edh vet mes provo zot

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vritet aksidentalisht 13 vjecari
  Nga Erlindi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-02-2010, 09:10 PM
 2. Njė i ri shqiptar vritet me thikė nė Itali
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 10:39 AM
 3. Durres, vritet 30 vjecari per volumin e muzikes
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 08:07 PM
 4. 21-vjecari plagos me thike 4 bashkemoshatare
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-05-2009, 04:01 PM
 5. Korce, sulmohet me thike, vdes 23- vjecari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-04-2009, 09:40 AM