Shkaterrohet organizata italo-shqiptare e droges


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Shkaterrohet organizata italo-shqiptare e droges

  Receta Gatimi  Policia italiane shkaterroi nje organizate italo-shqiptare te trafikut te droges.
  Forcat e Guardia di Financa ne Brindizi kane arrestuar 15 persona dhe kane sekuestruar 150 kilograme marihuane, hashash dhe heroine.

  Hetimet rreth organizates kishin nisur prej 8 muajsh. Mesohet se droga shperndahej neper zona te ndryshme te Italise, ndersa ende e paqarte mbetet origjina e saj.

  Nuk jane dhene detaje mbi numrin e sakte te shqiptareve te arrestuar dhe identitetet e tyre.


  Lushnje, burri vret gruan e me pas veten
  Nje krim i rende ne familje eshte regjistruar mbremjen e sotme ne Lushnje, ku nje person pasi ka qelluar per vdekje bashkeshorten e tij ka vrare veten.

  Lajmin e bejne te ditur burime policore lokale, sipas te cilave autor i ketij krimi eshte shtetasi Bajram Koreshi i cili qelloi me arme zjarri bashkeshorten Adelina.

  Sipas burimeve, kjo e fundit nderroi jete gjate rruges per ne spital per shkak te plageve te renda.

  Burimet shtojne me tej se agjentet e kriminalistikes kane filluar hetimet per zbardhjen e shkaqeve qe cuan Koreshin ne kryerjen e ketij krimi.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Keto kohe vetem keshtu lajmesh po degjojme...
  Shpresoj qe te tilla lajme te jene drejt fundit, ose te pakten te pakesohen.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  epo i kapine sote dhe i nxierin pase nje jave

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Po u fut ne itali veshtire te dali, puna eshte se po e sollen ne shqiperi....zbret qe nga avioni.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Itali, shkaterrohet banda shqiptare e droges
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2010, 10:57 AM
 2. Turqi, shkatėrrohet rrjeti ballkanik pėr prodhimin e drogės
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-10-2009, 06:53 PM
 3. Itali, policia godet banden italo-shqiptare
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 09:30 PM
 4. Firence, shkaterrohet banda italo-shqiptare
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-06-2009, 05:53 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-01-2009, 04:09 PM