Pizza margherita bene 120 vitorim ne Napoli


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Pizza margherita bene 120 vitorim ne Napoli

  Receta Gatimi  THUHET QE ESHTE NJE NGA PIZZAT E PARA NE ITALI...

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Hmm qa jan te mira qeto Lecker

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Urime dhe na nda ndonje pjese

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Video: Shqiptari shet pizza 1000 dollarėshe nė New York
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-05-2011, 08:45 PM
 2. Kampioni i Pizza akrobatike
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-12-2010, 02:39 PM
 3. Gripi i derrit, vdes shqiptari nė Napoli
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 07:16 PM
 4. e beni dote kete qe bene ky
  Nga aurel nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 08:16 PM
 5. Vllaznia vs Napoli - Kupa Uefa
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-08-2008, 12:53 PM