Turqi, refuzon martesen, torturohet per vdekje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Turqi, refuzon martesen, torturohet per vdekje

  Receta Gatimi  Ne Turqi, nje vajze 19 vjecare qe refuzonte te martohej me nje burre eshte rrembyer nga familjaret e ketij te fundit, te cilet e kane torturuar dhe i kane marre jeten pasi e kane goditur me shkopinj druri.


  Perpara se ta vrisnin, duke e goditur ne koke, ata i kane kthyer 19 vjecares krahet dhe kembet.

  Ngjarja e rende ka ndodhur ne Afion dhe tre autoret e krimit jane arrestuar nga policia. Ne Turqi, nje grua ne tre eshte viktime e dhunes ne familje.

 2. #2
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  ēfare mendje qe kan!!! sa gjynaf!!

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Keshtu si e paskan keta, do bejne ndonje ndryshim te raportit femra - meshkuj.
  Keto njerez nuk duhet thjesht t'i arrestosh, por dhe t'i torturosh ashtu sic bejne dhe ata me viktimat e tyre, megjithese jo deri ne ate pike qe shkojne dhe ata.

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e florib
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Allah allah qfar njerzve

  SkANN shpirtt

  (ZDI psee jetojN qetaa Njerzz budall)

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ja pra kta jan ata besimtaret e medhenje te allahut

 6. #6
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ēa bohet kshu mo.......

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  e keqa esht se kto njerez mendojn se kan bere nje gje te mir

 8. #8
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  turp tu vije
  ajo me mire qe vdiq se te martohej me kafshe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pasurojeni martesėn tuaj
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 01:48 PM
 2. 100 thenie te zgjuara per martesen
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 12:28 AM
 3. Shqipėri-Turqi, hiqen pagesat pėr vizat
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 03:56 PM
 4. Tavolina me e madhe e iftarit ne Turqi
  Nga Erdi nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-09-2009, 11:22 PM
 5. Shqiptaret ne Turqi, Arnautet.
  Nga kuklla nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-01-2008, 11:54 AM