Gjeja e pare qe beni pasi ndizni kompjterin?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 24 prej 24
 1. #21
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Receta Gatimi

  pa naj pa dy hap Fb

 2. #22
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Shikoj posten lajmet

 3. #23
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Hap youtube....vendos kufjet gjej ndonje kenge te bukur....dhe relax....pastaj filloj shfletoj faqet me radhe....

 4. #24
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Spotify, pasi skype hapet vet dhe web-browser

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 412
  Postimi i Fundit: 20-10-2014, 10:56 PM
 2. Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente
  Nga daniel dani nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 190
  Postimi i Fundit: 01-10-2014, 10:22 PM
 3. Gjėja e parė sapo hyni ne shtepi?
  Nga ReniX nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 21-09-2013, 02:50 PM
 4. 10 gjerat qe duhet te beni pasi keni bler nje kompjuter te ri!
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 02:21 PM
 5. Si ta "ndizni" Valentinin e shenjtė
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-02-2008, 08:07 PM

Etiketat pėr kėtė Temė