Gjeja e pare qe beni pasi ndizni kompjterin?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 24
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Talking Gjeja e pare qe beni pasi ndizni kompjterin?

  Receta Gatimi

  Cila eshte gjeja e pare qe beni kur ndizni PC-ne?  Shkruani emrat e programeve qe hapni apo veprimet qe beni pasi keni ndezur pc dhe jeni ulur para tij.
  Ja dhe sondazhi per kete fundjave

 2. #2
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Gjeja e pare qe bej pasi hap pc eshte qe hap msn dhe pastaj shikoj sa emaile me kane ardhur. pastaj ve ndonje muzik ne sfond me winamp pastaj kontrolloj emailet. pastaj nqs kam kohe bej dhe ndonje loje. Kjo eshte rutina ime.

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Hap browser-in dhe msn dhe gjate gjithe kohes qe punoj ne pc le hapur muzikat ...

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  une gjeja e pare kure hape pc shikoi nje here posten time dhe te tierat me radhe

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Hap mesengerin dhe shoh kush eshte ne linje dhe e-mailet e mi.

 6. #6
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  un sa hap PC futem ne MSN...

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Fillimisht hap Playlist-in tim, pastaj msn. Pastaj hap Facebook-un dhe Lirentin.

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ne fillim msn facebook dhe lirenti.com

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ne fillim Msn, Lokalisten, Facebook, Hi5, pastaj Lirenti.com ose ndonje forum tjeter qe jam aktiv

 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Une hap Lirentin ne rradhe te pare, FB ne te dyte dhe MSN ne te trete.
  Keshtu kur faqet jane hapur shikoj qetesisht kush eshte ne linje tek MSN
  nese kam mesazhe dhe keshtu me rradhe tek faqet qe jane hapur

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kurse une sa ndez kompjuterin me hapen vete njekohesisht, Outlook, Mesazheri, Firefox me faqen te pare Lirenti.com dhe postimet e fundit/postimet e dites dhe nga firefox klikoj mbi bar FoxyTunes per te hapur winamp kur dua te degjoj muzike...

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e zhejoti
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ne fillim shikoj emailin dhe pastaj vazhdoj me tej

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e olindo
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  london
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  uroj qe te mos jete futur ndonje virus i gripit te derrave

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  heq cabudallalliqe qe me dalin vet...qe se di nga dalin
  e pastaj hap msn...hotmail......forumin.....
  dhe kam nje gje...mund te jem teer diten duke degjuar muzik...kur jam duke ber punet...duke ber dush...madje dhe kur fle ....
  vetem kur hy ne komp nuk degjoj dot muzik...se di pse....

 15. #15
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Drejt dhe tek youtube...kerkoj ndonje kenge qe te me shlodhi nga dita e ngarkuar...pastaj verdall...por vdes edhe te lexoj horoskopin
  hahahahaha edhe ne darke...hahahaha....pastaj ketu i dhedh nje sy forumit.....

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  sapo e ndez kompjuterin e hapi youtube edhe e lshoj 1 kong me ma qetsu komplet trunin, shpirtin edhe trupin! Dmth qetsona taaaak... Masnej kqyrim ca ka n'fb, n'forum e qishtu...

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Gjeja e par qe bej eshte hap hotmailin , dhe i shkruaj motres.
  Pastaj forumin , hedh nje sy....po pata koh i hedh te dy ...
  Ndonje keng kshu tek tuk...dhe iki....

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  shikoj per ndonje film te ri qe ka dal,icik ne fcb nje sy ktu tek forumi dhe kaq mo...

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  shikoj per ndonje film te ri qe ka dal,icik ne fcb nje sy ktu tek forumi dhe kaq mo...
  hic fareeeeee mooo
  Sdukesh tip qe rri shum ne komp ne fakt

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  une rri goxha do thoja,por shikoj shume filma.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 412
  Postimi i Fundit: 20-10-2014, 10:56 PM
 2. Gjeja e pare qe ju vjen ndermend ne keto momente
  Nga daniel dani nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 190
  Postimi i Fundit: 01-10-2014, 10:22 PM
 3. Gjėja e parė sapo hyni ne shtepi?
  Nga ReniX nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 21-09-2013, 02:50 PM
 4. 10 gjerat qe duhet te beni pasi keni bler nje kompjuter te ri!
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 02:21 PM
 5. Si ta "ndizni" Valentinin e shenjtė
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-02-2008, 08:07 PM

Etiketat pėr kėtė Temė