Receta Gatimi

Gabimisht shet jahtin pėr mė pak se 23 euro


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29

  Gabimisht shet jahtin pėr mė pak se 23 euro  Gjermani Jakob Kauder ka bėrė gabimin pėr tė cilin sigurisht do tė paguajė tėrė jetėn. Jahtin e tij, me vlerė rreth 12.000 euro, e ka shitur nė ankandin e internetit pėr vetėm 22.50 euro, sepse ka harruar tė pėrcaktojė gjėnė mė tė rėndėsishme tė ankandit, ēmimin minimal.


  Kur ka kaluar afati pėr lajmėrimin e blerėsve tė interesuar oferta mė e shtrenjtė ka qenė me vlerė prej 22.50 eurosh. Blerėsit serioz as qė janė paraqitur nė shpalljen e bėrė, sepse, duke parė qė nuk ka ēmim minimal, kanė menduar se bėhet fjalė pėr njė shaka.

  Kur nė fund tė ankandit e ka kuptuar se ēfarė ka bėrė, Jakob Kauder ka tentuar tė zhvlerėsojė shitjen, duke theksuar si arsye “problemet teknike“, mirėpo gjykata nė Köln ka qenė e palėkundshme. Ka vendosur se ankandi ka qenė i ligjshėm dhe se jahti duhet t’i shitet blerėsit mė tė mirė.

  "Ligjet standarde tė tregtisė duhet tė respektohen. Kjo vlen edhe pėr ankandet nė internet", ka thėnė zėdhėnėsi i gjykatės.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  SH interesante kjo......

 3. #3
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  ky po qe esht nje gabim teper i madh.....

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  I lindur me kemish ai qe ka blere ate jaht me 23 euro ta gezoj

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Me duket ka qene ai gjykatesi qe ka blere jahtin prandaj ishte kaq i prere ne vendimin e tij

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  ca fati dhe ky qe e bleu

 7. #7
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  budallait kushedi sa i ka dale matematika

 8. #8
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Here tjeter te tregohet me i kujdesshem kur ben shitje ne internet. Me shume fat bleresi.

 9. #9
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Puuuu do jete bere me vrare veten ai i shkreti.
  Bravo bleresi.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shet gruan pėr 105 euro se donte tė blinte alkool
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-01-2013, 09:19 PM
 2. 13 vjet burg gabimisht!
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 03:27 PM
 3. Gabimisht hedh 40.000 euro qe kishin kursyer
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 09:50 PM
 4. Katy identifikohet gabimisht
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-08-2009, 06:12 PM
 5. UniKKatil shet pėr 2200 euro kėngėn “Kile Kile”
  Nga Coca-Cola nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-07-2008, 12:15 PM