Vrasja e kreut te PDK, zi ne familjen Keka


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Vrasja e kreut te PDK, zi ne familjen Keka

  Receta Gatimi  Humb jetėn nga shpėrthimi i automjetit kryetari i Partisė Demokristiane tė rrethit Malėsi e Madhe, Aleks Keka.

  Ngjarja ka shkaktuar reagime politike nė Shqipėri.

  Demokristianet e kanė quajtur atė njė vrasje politike.

  Shperthimi i automjetit me tė cilin po udhėtonte i vetėm kreu i demokristianėve tė Malesisė sė Madhe, ndodhi rreth orės 10.30 tė ditės sė enjte nė aksin rrugor Shkodėr–Koplik.

  37 vjecari Keka ka humbur jetėn menjėherė, thuhet kėshtu nga policia, e cila mbėrriti nė vendngjarje ndėrsa automjeti ishte akoma nė flakė.

  Nė vendin e shpėrthimit ekspertėt e policisė po vazhdojne akoma hetimet. Brenda pak orėve janė marrė nė pyetje rreth 20 persona qė ndodheshin me afėr vendngjarjes.

  Policia nuk ka dhėnė akoma ndonjė version zyrtar rreth kėsaj ngjarje dhe motiveve tė saj.

  Ngjarja ka ngjallur reagime tė menjėherėshme politike, Kryetari i Partisė Demokristiane tė Shqipėrisė, Nard Ndoka, ėshtė shprehur se “Kjo ėshtė njė vrasje politike, Aleks Keka nuk kishte asnjė konflikt dhe se ai ishte i angazhuar tėrėsisht nė fushatėn elektorale tė PDK-sė, pėr zgjedhjet e 28 qershorit".

  Aleks Keka , pėrvec se si kreu i demokristianėve tė Malėsisė sė Madhe njihej edhe si biznesmen nė fushėn e ndėrtimit.

 2. #2
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Spo meret vesh me keto politikanet. Shume vrasje jane bere kohet e fundit.
  Duken shume si arsye politike.

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Keta vetem te fajesojne njeri - tjetrin dine. Nuk kane fare respekt per dhimbjen e familjareve, po shfrytezojne cdo moment per ta bere fushate politike.

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Sbesoj qe te kete arsye politike vrasja , por them ndonje larje hesapesh duke shfytzuar fushaten ne menyr qe te turbullohet ngjarja sic po ndodh

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Une nje qe skuptoj me kto mediat,akoma nuk ka dale ekspertiza eshte vrasje me exploziv te telekomanduar apo eshte nje shperthim makina nga nje difekt i mundshem,kurse mediat e bone direkt vrasje.Personi ne fjale kishte qene dhe me precedente penale me perpara si droge etj,dhe e dyta makina ska qen e tij por e nje personi tjeter dhe ai me precedente penale qe ishte vrare ne vitin 98,prandaj une mendoj se edhe ne qoftese eshte vrasje ajo nuk eshte vrasje per arsye politike por vrasje per larje hesapesh.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 09:01 PM
 2. Shkoder, vrasja e biznesmenit trondit qytetin
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-03-2010, 10:00 AM
 3. Vrasja e Bledar Vukaj nga karabinieret italiane per rracizem
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 10:03 AM

Etiketat pėr kėtė Temė