Receta Gatimi

Firence, shkaterrohet banda italo-shqiptare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30

  Firence, shkaterrohet banda italo-shqiptare  Karabinieret e Borgo San Lorenzo ne provincen e Firences shkaterruan nje bande italo-shqiptare qe trafikonte sasi te medha kokaine mes te rinjve dhe adoleshenteve ne Firence, Arezzo e Bologne.


  Pas hetimeve te filluara ne janar te vitit 2008, u arrestuan 18 persona, nder ta 10 shtetas shqiptare dhe u paditen 20 te tjere. Operacioni ka marre emrin “Miush”, nofka me te cilen njihej nje prej eksponeteve te bandes dhe filloi pas kapjes se nje hidrauliku shqiptar me 1 kilogram droge ne makine.
  Pjesa me e madhe e anetareve te bandes u arrestua ne fillim te javes, por operazioni u mbyll teresisht me kapjen e shqiptarit te fundit i cili ndodhej ne Shqiperi.
  Kur u kthye nga vendlindja ate e prisnin karabinieret te cilet e cuan ne burgun e Sollaccianos, ku ndodhen te mbyllur edhe persona te tjere.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Nami eshte bere, po i kapin avash avash, po kokat gjithmon shpetojne!!!

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Shqiptaret mbakan rekord. Me mire te biere nje pjese, se sa fare.

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  po eshte normale qe KOKAT nuke kapen kapen vetem ata qe bredhine naper rruge leprate -'?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Itali, shkaterrohet banda shqiptare
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-02-2010, 03:56 PM
 2. Itali, shkaterrohet banda shqiptare e droges
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2010, 11:57 AM
 3. Itali: Shkatėrrohet banda e hajdutėve shqiptarė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-08-2009, 08:11 PM
 4. Shkaterrohet organizata italo-shqiptare e droges
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-06-2009, 07:43 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-01-2009, 05:09 PM

Etiketat pėr kėtė Temė