Terror ne Permet, grinden e rinjte, disa te plagosur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Terror ne Permet, grinden e rinjte, disa te plagosur

  Receta Gatimi  Disa te rinj jane perleshur gjate oreve te para te mengjesit ne qytetin e Permetit duke terrorizuar gjithe banoret.
  Sipas te dhenave nga qyteti jugor, ne perleshje jane plagosur me mjete te forta disa te rinj edhe pse numri i tyre nuk dihet per momentin.
  Policia e qytetit te Permetit ka reaguar pas lajmit te dhene nga Top News per grindjen e dy grupeve te rinjsh ku jane plagosur disa prej tyre. Sipas informacioneve zyrtare nga forcat e rendit, ngjarja nisi per motive te dobta mes dy te rinjte, te cilet me pas jane konfrontuar me mjete te forta.

  Gjithashtu policia thekson se pasi ka marre nje denoncim nga njeri prej te rinjve ka nisur hetimet per zbardhjen e plote te ngjarjes dhe autoreve. Uniformat blu nuk kane dhene nje numer te sakte te pjesemarresve ne kete grindje apo te dhena per te plagosur te mundshem.

 2. #2
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Permeti eshte qytet i qete.Sa keq qe u prishen qetesine.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  epo keto gjera i bene papunesia po te kene pune nuke kuitohet njeri te beje te: tilla gjera

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Te gjitha kane te bejme me fushaten e zgjedhjeve! Politika shqiptare po e shkaterron vendin tone.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēiftet grinden 312 herė nė vit
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-08-2018, 11:26 AM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-02-2012, 09:31 PM
 3. 23 vajza adoleshente grinden per nje djale simpatik
  Nga bleranda nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 18-11-2010, 08:02 AM
 4. Tė rinjtė “peshkojnė” 100.000 dollarė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 23-09-2009, 01:27 PM
 5. Rrufeja shkakton te plagosur dhe shkaterrime ne Permet
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-04-2009, 03:32 PM