15 Dizajne kreative dhe tė pazakonshme tė stacioneve tė autobusėve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  15 Dizajne kreative dhe tė pazakonshme tė stacioneve tė autobusėve

  Receta Gatimi

  Dizajne kreative dhe tė pazakonshme tė stacioneve tė autobusėve qė ju bėjnė tė kaloni mė shpejt kohėn qė prisni pėr autobus. Mos u habisni sė kėto pamje nuk gjenden nė Shqipėri.


  Stacioni i autobusit nė Kuritiba, Brazil.

  Stacioni i autobusit nė Guarana Antarktika, Brazil.

  Stacioni i autobusit nė formė dredhėze nė Japoni.


  Stacioni i autobusit, Yosemite, njė vend shumė i mirė jo vetėm pėr tė pritur autobusin por edhe pėr relaksim.

  Stacioni i autobusit nė formė tė shtratit tė varur.

  Pushoni dhe relaksohuni gjatė kohės qė pritni pėr autobus. Por keni kujdes mos humbisni busin pasi ėshtė e vėshtirė tė largoheni nga ky shtrat relaksues nė natyrė.


  Stacioni i autobusit mė air-kondicioner nė Dubai.

  Stacioni i autobusit nė Casar de Caceres, Spanjė.

  Stacioni i autobusit nė Angli, njė dizajn i stilit Maroken, dizajnuar nga Iris Hynd.


  Stacioni i autobusit nė Estoni. Dizajn tėrheqės apo jo?  Stacioni i autobusit nė formė tė shalqinit nė Ishaja, Japoni.


  Stacioni i autobusit nė formė tė “Autobusit pėr nxėnės”.  Stacioni i autobusit nė Londėr.

  Ju mund tė argėtoheni goxha mirė dėrisa prisni autobusin.  Stacioni i autobusit nė Gjermani, dizajnuar pėr muzeun Vitra.  Njė dizajn kreativ stacionit tė autobusit nė Sheffield, Angli.  Stacioni i autobusit i quajtur LED, i prezantuar nė Paris nė vitin 2008.  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 23-06-2009 mė 03:25 PM.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  shume krijime te bukura!

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po ne bote ndodhin shume gjera te bukura ??po ne shqiperi nuke behen kurre

 4. #4
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  shum te bukura

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  shum shum shum te bukura sikur te ishin keto ne shqiperi me mir do ishte

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Fantastike qenkan, te pish kafe, te flesh, te tundesh, te besh plazh , lol sa mire
  Faleminderit Kliton

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Te lezetshme , vura re qe Japonia ka qef frutat

 8. #8
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  shum te bukura kto...

 9. #9
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Shume te bukura te gjitha, po une preferoj ate me ajer te kondicionuar ne Dubai.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pagėzohet me emrin e prodhuesit tė autobusėve
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-10-2009, 04:45 PM