Champions League, Tirana perballe Stabaek


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Champions League, Tirana perballe Stabaek

  Receta Gatimi  Sot ne mesdite ne Nion te Zvicres eshte hedhur shorti per fazen e pare eliminatore te “Uefa Champions League”.Kampionet e Shqiperise, bardheblute e Tiranes do te perballen me kampionet norvegjez Stabaek IF.
  Ndryshe nga pjesemarrjet e tjera ne Champions League kete here kerkohet me shume nga bardheblute nisur edhe nga prononcimet e donatorit Refik Halili i cili nuk ka kerkuar thjesht kalimin e nje faze por nje paraqitje me dinjitoze se heret e tjera.
  Megjithese shorti nuk eshte treguar shume bujar me bardheblute, mundesite per te kaluar fazen e pare te eleminatoreve jane. Por duhen pare dhe lojtaret qe mund te afrohen deri ne perballjen e pare.
  Ndeshjet e para te vlefshme per Uefa Champions League do te luhen me 14 dhe 15 korrik ndersa ato te kthimit me 21 dhe 22 korrik dhe bardheblute do te presin ne Tirane vikinget e Stabaek IF.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Suksese Tiranes, ishalla arrijme ndonje vend te hajrit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Grupet e Champions League 2013
  Nga Lirenti nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-10-2012, 04:26 PM
 2. Champions League: Milan- Barcelona
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 49
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 09:07 PM
 3. Champions League - Milan ben Spektakel
  Nga Al Capone nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 11:11 AM
 4. Champions League, zbardhen enigmat
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-08-2009, 10:13 AM
 5. Champions League Fituesit
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2007, 04:40 PM