Gruaja merimange dhunonte partneret


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Gruaja merimange dhunonte partneret

  Receta Gatimi
  Pas hetimeve disamujore, policia ruse arrestoi nje 32-vjecare, e cila akuzohet per abuzime seksuale mbi te pakten 10 burra te moshes 25-35 vjec.

  Teknika e Valeria K, e mbiquajtur "gruaja merimange" ishte shume e thjeshte: ajo i afronte viktimat ne bar, i conte ne shtepine e saj dhe me pas i ofronte nje pije alkoolike, ku i fuste lende narkotike ose hapje te forta gjumi.

  Valeria K ishte nje admiruese fanatike e filmave horror si dhe koleksioniste e merimangave dhe insekteve te tjera.Miqte e saj, te marre nga pyetje nga policia, thonin se ajo ishte e fiksuar pas vejushes se zeze, nje prej merimangave me te rrezikshme helmuese ne bote.

  Pasi terhiqte mashkullin ne rrjeten e saj dhe me pas e vinte ate ne gjume, Valeria shperthente ne drejtim te viktimes.

  Nje 29-vjecari i preu organin gjenital, nje 32-vjecari i shkuli testikujt me nje pince, ndersa meshkujt e tjere nuk i trajtoi ne menyre kaq monstruoze.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  E bukura ishte se vetem 1 nga keta personat qe kjo ka "rrembyer te themi" nuk i kane bere pershtypje torturat, ai eshte shprehur se ka qene eksituese emri i te cilit nuk behet i ditur.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ca mostre paska qen kjo kshu

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Kjo paska qene e cmendur...

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  ca po behet keshtu more

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  djema kini kujdes kur vini me vajza te panjohura , dhe ju vajza pa le cthone keta, shumicat e djemeve abuzojne.

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  sa e cmendur!!!!!!!!!!!!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 05:15 PM
 2. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-01-2013, 07:07 PM
 3. Personat e prirė pėr t’i ndėrruar partnerėt
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-12-2009, 06:12 PM
 4. Mbrojtje policit, e dhunonte bashkeshortja
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-02-2009, 03:35 PM

Etiketat pėr kėtė Temė