Receta Gatimi

Makine me 2200 CV fuqi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Cool Makine me 2200 CV fuqi

  Nje gje eshte e sigurt, gjobes nuk i shpeton dot
 2. #2
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Uuuuuuuuuueeeeeeee ca gomash ajo. Ca eshte kjo makine keshtu.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  shume te vecant e paskan bere

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Si paska lon gjo mo pa modifiku...

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  do te me pelqente edhe mua nje makine e tille..

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  jane shume te bukura po nuke jane pere te perdorur cdo dite ??? dhe ke to kushtoine shume

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Perveē se do kushtonte, imagjino sa do harxhonte ajo

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  te keshe ponben e benzines pase se nuke ja dele dote

 9. #9
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Ajo makine e do botin me benzine nga mbrapa se nuk ja del dot.

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Lol dhe nga fotot duken, ai vetem te bej pazarin doli dhe ndaloj ne karburant imagjino ta shtrengosh kemben.
  Mos harro se do dhe pak NOS

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e Turbolence
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Shqipėri e Jugut
  Postime
  34
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kjo nuk qėnka makinė,por arkivol me rrota pėr kamikaz tė bindur e pa mundėsi pendimi.

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ketu ne usa ka shume por nuk i predarin per ne rruge qyteti vetem per gara arrin te pershkojne 1 milje rruge per pune 2-3 sekonda.

 13. #13
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  kjo po qe pothuajse fluturon vetem nga starti....

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Nuk besoj se lejohet ne te gjitha shtetet! Pershembull ketu ne itali dhe po i ndrove vetem dritat makines tia vesh nje voltazh me te lart se e fabrikes merr gjob, imagjino ti vesh aq kuaj fuqi dhe nos!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Audi RS7 do tė zhvillojė mbi 600 kuaj fuqi
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-12-2010, 02:47 PM
 2. Fiat 500 me 265 kuaj fuqi
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-09-2009, 10:23 AM
 3. Ford i ri C-Max: Mė shumė fuqi, mė ekonomik
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 05:52 PM
 4. Seat Leon Cupra R me 256 kuaj fuqi
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-08-2009, 09:48 AM
 5. UniKKatil shet pėr 2200 euro kėngėn “Kile Kile”
  Nga Coca-Cola nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-07-2008, 12:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė