PoLiGrAfIkSi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 60
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  PoLiGrAfIkSi

  Receta Gatimi

  it's me forumsa
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: PoLiGrAfIkSi

  mjeti im me te cilin leviz per dite


  une


 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: PoLiGrAfIkSi

  Pa targ levizet ne amerike???

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: PoLiGrAfIkSi

  halllall plako!!!!!!

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: PoLiGrAfIkSi

  Ta gezosh makinen

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: PoLiGrAfIkSi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vana\";p=\"3209
  Pa targ levizet ne amerike???
  shum epak shtete te amerikes kane targe perpara kurse tetjrat kan vetem mbrapa qe te te bind ty po e ve edhe nje foto nga mbrapa

  shume faleminderi you cuna

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: PoLiGrAfIkSi

  e papar qenka kjo makina,,, bravo

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: PoLiGrAfIkSi

  Sa mund te kushtoje kjo makina? Na bere kurioze me kete makinen, na i fute mizat, por besoj se do jete e shtrenjte

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: PoLiGrAfIkSi

  PO JAP TE GJITH INFO-N PER KETE:

  MARKA: mitsubishi outlander
  VITI I PRODHIMIT: 20 janar 2007
  MODEL: SUV( gjys vetur gjys foristrade)
  MOTOR:3500cc
  FUQIA:220 hp
  SHPEJTESIA:130milje ose 250kmh

  ka dy marshe nje automatik dhe po me te njejten leve e kalon ne manual +/-
  cmimi i kesaj eshte 25 000$
  kur e mora kete kishte vetem 3 milje ne rekord
  nje pamje nga brenda eshte nderthurur sportivja me klasiken


 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: PoLiGrAfIkSi

  Hajde shoku, Hajde,

  TA GEZOFSH, QENKA SHUME E BUKUR.

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: PoLiGrAfIkSi

  shume faleminderit

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: PoLiGrAfIkSi

  Hallall, edhe e 2007, ne ketej edhe per 50 vjet se marim dot

  Besoj se djeg goxha ajo..

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: PoLiGrAfIkSi

  nuk djeg shume EMAUS
  ka 6 cilindra benzine
  dhe harxhon 1 gallon per 26 milje ne freeway(autostrade)
  dhe 1 gallon per 16 milje ne qytet

  serbatori i mban 15 gallona ose afersisht 57 litra benzine

 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: PoLiGrAfIkSi

  Na fut edhe ndonje foto tjeter

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: PoLiGrAfIkSi

  o shoku po ndonje shoqe ke shetitur me te...

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: PoLiGrAfIkSi

  qe ate dite qe mora makine ika per darke me nje shoqe qe me pas u lidhem
  EMAUS urdhero nje foto tjeter
  eshte momenti qe mora celsat edhe ika nga dyqani ku e bleva


 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: PoLiGrAfIkSi

  kjo eshte ne kurrizin tim


 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: PoLiGrAfIkSi

  Loooool hallall qenke me verte patriot i flakte.

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: PoLiGrAfIkSi

  nje perndim marr nga oborri i shtepise
  nje perndim tjeter ku rete kan mare formen e nje koke njeriu 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: PoLiGrAfIkSi

  ne nje panair me motoskafe te garve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. **** Mu befsh 126 vjeē Poligrafiksi ****
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 07:46 PM
 2. ~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 14-10-2008, 07:02 PM
 3. ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-10-2007, 07:31 PM
 4. TEMA U MBYLL (ME MIREKUPTIM PoLiGrAfIkSi)
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-09-2007, 11:13 PM
 5. PERSHENDETJE NGA POLIGRAFIKSI
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 19-05-2007, 09:45 PM