Receta Gatimi

Si te ruajme driverat para formatimit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Si te ruajme driverat para formatimit

  Dua te di nese ka ndonje menyre per te raujtur te gjithe driverat para se te formatojme nje Pc sepse eshte paksa e lodhshme per ti gjetur prap ne internet.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Po kam postuar shume ne forum nje nga keta eshte dhe ky per export drivers ose ndonje qe ben back-up drivers

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 11:18 AM
 2. Si ti gjejme driverat
  Nga Erdi nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-03-2011, 10:54 PM
 3. Nuk me shfaqet Ikona dhe Driverat e Rrjetit ne Kompjuter
  Nga paolo maldini nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 24-03-2011, 03:08 PM
 4. Si te ruajme nje pamje nga nje video.
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-11-2009, 10:13 PM
 5. Para marteses
  Nga tony65 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-04-2009, 06:28 PM

Etiketat pėr kėtė Temė