Receta Gatimi

Itali, kapet me kokaine cifti shqiptar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29

  Itali, kapet me kokaine cifti shqiptar

  Policia italiane ka arrestuar sot dy shtetas shqiptare, nje burre dhe nje grua, pasi u kapen me nje sasi kokaine te fshehur ne makinen e tyre.
  Lajmin e bejne te ditur burime policore nga vendi fqinj, sipas te cilave ne pranga kane perfunduar dy shtetasit me iniciale S.A 32 vjec dhe C.E 25.

  Sipas burimeve, ata po udhetonin me nje makine te tipit “Ford Focus” dhe e kishin fshehur sasine e lendes narkotike, rreth 3 kilograme, ne serbatorin e automjetit.

  Burimet shtojne se gjate kontrollit te makines, agjentet gjeten dhe sekuestruan edhe 2.200 euro, qe dyshohet te jene fryt i pazareve te droges.

  Burimet saktesojne me tej se ceshtja u ka kaluar agjenteve te anti-droges, per identifikimin e personave te tjere te perfshire ne kete trafik kokaine, qe dyshohet se ka nisur nga Spanja, duke qene se edhe makina me te cilen po udhetonte cifti kishte targa spanjolle.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Dikush duhet ti kete spiunuar

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Dhe ata ne serbatorin e makines gjeten ta fshehin?
  Jo per gje, po jane te njohura tashme ato vende.

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e argjent23
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  po qka e qoj me gru me uthtu at edhe ne bajsh bane vet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Itali, sekuestrohen 140 kg kokainė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-11-2009, 10:17 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2009, 09:40 PM
 3. Italia, kapet 18 kg kokainė, pranga shqiptarėve
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-10-2009, 07:43 PM
 4. Itali, kapet shqiptari me 19 kg drogė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-09-2009, 02:19 PM
 5. Nje tjeter zyrtar shqiptar kapet me droge
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-06-2009, 07:24 PM

Etiketat pėr kėtė Temė