Receta Gatimi

Parking pak i veēant!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Thumbs up Parking pak i veēant!

  Personalisht e kam thene, femrat nuk jane bere per timon me gjithe respektin qe kam!

  Shikoni ky beton parkimi ēheq! 2. #2
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  weee si nuk e ka ndjere ajo qe ka pas gjithe ate beton perpara?

 3. #3
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Sidomos per parking e kan problem, kuptohet disa prej femrave, ja nje video per 4 min. mundohet ta parkoj............

  [ame="http://www.metacafe.com/watch/2505312/station_that_best_woman_or_man/"]Station That Best Woman or Man? - Video[/video]

  po ashtu ka prej tyre qe nuk e kan problem kete.


  Pa keqkuptime Respekt per te gjitha femrat

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Pse nuk nxirrni dhe ato femra qe jane te afta???!!!!!
  Apo keni frike se mos jane me te zonjat se meshkujt??!!!

 5. #5
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  renix fole kot tashi shiko si i jep kjo me mire se jacky chan
  shikoje nga minuta 2

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nje pershendetje e vecant shkon per..
  Nga albanianboy nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 122
  Postimi i Fundit: 12-05-2020, 01:16 PM
 2. Modele per thonje te vecant ne 3D - Nail Art
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 11:06 PM
 3. Si te keni nje Timeline te veēant ne Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 12:21 AM
 4. Pastruesja e borės pėrmbyset nė parking
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-01-2011, 02:17 PM
 5. Nje urim per festat me nje dicka te vecant
  Nga briken nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2009, 08:24 AM

Etiketat pėr kėtė Temė