Receta Gatimi

Program per Telefonata falas?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 27
 1. #1
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Program per Telefonata falas?

  A mund te me tregoje ndonjeri nje program qe ben telefontat falas nga PC tek Telefoni ose Celulari se me kte TuiTalker u trasha fare.

 2. #2
  Shtyp Alt+F4!!!!! 10% Maska e genocid
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  83
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  tuitalker eshte shume i mire, e perdor edhe vete

 3. #3
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  po e di qe esht shum i mir por un kam gati 2 dit pa folur dhe me del ky mesazh:

  -You have reached the daily limits of calls.

 4. #4
  Shtyp Alt+F4!!!!! 10% Maska e genocid
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  83
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  atehere beje sign up me nje adrese tjeter une kam 7 adresa edhe s'i perdor fare, i kam hapur kot

 5. #5
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  ok , ok shum mir me beri po kisha ber shum telefonata per ate dite me te gjitha accountet se dhe un kam 6-7 accounte.

 6. #6
  Shtyp Alt+F4!!!!! 10% Maska e genocid
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  83
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  bobo ku i con gjithe ato minuta ka plot minuta, dhe tani mund te besh disa telefonata nga 3 minuta secilen per cdo account

 7. #7
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  une e shkarkova kete program dhe mua me del qe e kam bere kete limit. sa e regjistrova nje adrese te re.

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Po pra dhe mua ashtu me del,hapa tre Accaunt deri tani por prap -You have reached the daily limits of calls --:-- 00:00 me del pa fol fare ,spo e marr vesht ky Tuitalker eshte free apo me Pay For Talk...

 9. #9
  Shtyp Alt+F4!!!!! 10% Maska e genocid
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  83
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  free, mua me punon 100%

 10. #10
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  po dhe mua me punon madje bej shum telefonata.Hey Kliton dhe Erlind ne shqiperi mund te telefononi vetem drejt numrave Fiks si Albtelecom dhe nk mund te telefononi ne numra celulare si Vodafone etj.

 11. #11
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Po po me numra fiks funksionoka flm kristimcs,dhe nje pytje por jashte vendit me numra fiks funksionon p.sh si ne Itali apo se din.

 12. #12
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Shiko Kliton,duhet te shkosh tek ky Linku Ketu per te pare te gjitha vendet ku mund te telefonosh.
  http://www.tuitalk.com/provisioning/...ountries.zhtml

 13. #13
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Po pra te kuptoj,por e kam dhafin vetem per numra fiks eshte jo per cel me nje fjale apo jo.

 14. #14
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  po e shef aty tek shteti nese thot vetem Landline esht vetem per telefona Fix, nese thot Landline & Mobile esht dhe per Fix the per Celular.
  ne Itali esht vetem per fix se e kam provuar dhe un.

 15. #15
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  shtetet ku mund te telefonosh edhe ne Fix dhe ne celular jane:
  -CANADA
  -CHINA
  -HONG KONG
  -INDIA
  -KOREA (SOUTH)
  -MALAYSIA
  -SINGAPORE
  -U.S.A. including Alaska and Hawaii

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e andi_pg
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  Pogradec
  Postime
  45
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Shume faleminderit per kete program. Qenka shume i mire.

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e eki89
  Anėtarėsimi
  Dec 2009
  Postime
  16
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Shume faleminderit. Qenka shume i mire.

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  me falni se nuk kuptova ky program te ofron mundesin te krysh thirrje pa pagese???

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  ktu te ky program nuk ka burre te hapi llogari. nuk e pranon

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e leni10
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  43
  Reputacioni
  0
  do e provoj dhe une...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Telefonata Falas nga Viber
  Nga Elti Vlore nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 27-04-2014, 01:40 PM
 2. SMS dhe Telefonata Falas nga SmartPhone iPhone ose Android
  Nga ReniX nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-12-2012, 07:54 PM
 3. Telefonata falas
  Nga Xhaxha nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-11-2011, 08:09 PM
 4. Telefonata Falas me Google Voice
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-08-2010, 04:58 PM
 5. Google Voice me telefonata falas dhe nis sfida e Skype
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-11-2009, 10:48 PM