Gjeagjeza per femije!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 49
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Talking Gjeagjeza per femije!

  Receta Gatimi

  Porsi lėmsh ėshtė rrumbullak,
  mot e jetė sillet qark,
  pa benzinė shkon e vjen,
  kur lėviz askush s'e ndjen,
  ėshtė plakė sa s'tregohet,
  por nuk lodhet as ankohet...
  toka

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Mos eshte gje Toka????

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  per mendimin tim eshte djelli.

  po e shkruaj edhe une nje

  c'eshte nje kali i bardhe qe kalon ne mes vezeve
  dhe nuk i thyen ato!!

  ja dhe nje tjeter

  c'jan 5 motra qe vijne anes nje pusi!!!

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Po them dhe une nje:

  Rrumbullak, strumbullak,
  kur te prek te ben me gjak.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  Mos eshte gje Toka????
  lol dhe te thuash qe pergjigjen e ke djathtas

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  lol dhe te thuash qe pergjigjen e ke djathtas
  Vertet qe nuk e kisha pare.

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  Po them dhe une nje:

  Rrumbullak, strumbullak,
  kur te prek te ben me gjak.
  manaferra........


  tani gjejeni ju:4 motra vene e vine
  njera tjetren se arrine

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ti gjej un motrat njeren nga ato e quajn Vera!  Hunda e mprehtė,koka e fortė
  bishti futur nė njė gropė,
  drun'e lartė gjer te retė,
  e pėrmbys fėt e fėt.
  Sopata

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Edhe une di ca qe mi ka treguar gjyshja, por ato nuk jane per femije jane +18 hahaha

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  Edhe une di ca qe mi ka treguar gjyshja, por ato nuk jane per femije jane +18 hahaha
  Per ato shko nga kategoria tjeter, girl eshte duke u impenjuar!

 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  Po them dhe une nje:

  Rrumbullak, strumbullak,
  kur te prek te ben me gjak.

  Me duket se eshte Iriqi  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ruthi Lexo postimin
  manaferra........


  tani gjejeni ju:4 motra vene e vine
  njera tjetren se arrine
  Une po them 3 motrat e tjera Vjeshta, Dimri dhe Pranvera

 12. #12
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Per ato shko nga kategoria tjeter, girl eshte duke u impenjuar!
  Kete nuk e kuptova...
  Sa per ate gjeagjezen time, nuk e ka gjetur as Mima as Ruthi.

 13. #13
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  girl08 eshte manaferra.
  po them dhe une nje tjeter:

  hidhet e perdridhet neper qoromidhet. kush eshte?

 14. #14
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  nje tjeter
  E jema shtrembtaluqe , e bija verdhacuqe.
  kush eshte?

 15. #15
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Ara e bardhe, fara e zeze.
  kush eshte?

 16. #16
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  pa dyer e pa penxhere,jashte e lyer me gelqere.
  kush eshte?  gjeni nje here keto e pastaj te them ca te tjera se me erdhi frymezimi tani.

 17. #17
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  pa dyer e pa penxhere,jashte e lyer me gelqere.
  kush eshte?  gjeni nje here keto e pastaj te them ca te tjera se me erdhi frymezimi tani.
  Mos eshte gje veza?

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ruthi Lexo postimin
  manaferra........


  tani gjejeni ju:4 motra vene e vine
  njera tjetren se arrine
  "rrotat e makines.".........e gjeta vete meqese se gjenit dot..

 19. #19
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  jo mo ruthi jane kater stinet...ja ke fut kot me rrotat e makines.

  po girl eshte veza...bravo.
  e te tjerat spo i gjeni dot????

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  jo mo ruthi jane kater stinet...ja ke fut kot me rrotat e makines.

  po girl eshte veza...bravo.
  e te tjerat spo i gjeni dot????

  uaaa po mua keshtu me eshte mesuar.......por kur e dije pergjigjen pse nuk flisje po me le ta thoja gabim...
  shaka...edhe rrotat nuk e kapin njera tjetren

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Quiz, Gjeagjeza te reja - A i gjeni dot?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 20-10-2013, 12:11 PM
 2. Si te bejme nje femije!
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 06-08-2013, 10:49 PM
 3. Hindusi qė ka 39 gra e 94 fėmijė
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-02-2011, 04:57 PM
 4. Femije te Padukshem!
  Nga Kliton nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2010, 03:11 PM
 5. 29 vjeēari ka 21 fėmijė dhe 11 gra!
  Nga selami2006 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 01-06-2009, 06:05 PM

Etiketat pėr kėtė Temė