Receta Gatimi

Sygjerim..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Sygjerim..

  Pash temen ''Pelqej ''se kish kalu 423 pergjigjje, A do ishte me mir se tema se arrin ne 400 te mbyllet . ku te startojm prap me ate teme qe nga fillimi? Si mendoni? dhe te beshkohen tema se jan te ngjashm se shikoj se po hapen tema te ngjashme cdo her ...

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  mua sme duket ndonje problem ky ..perkundrazi...me pelqen kur nje tem ka sh faqe

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Faleminderit Erina per sugjerimin!

  Zakonisht jane mbyllur temat qe kane kaluar nje numer pak me te lart se 400, si pershembull kjo ketu eshte mbi 1500 pėrgjigje:

  http://www.lirenti.com/threads/706-C...E-KETO-MOMENTE

  Por duke u referuar disa "optimizimeve teknike", mbylljet dhe rihapjet e temave te ngjashme po praktikohet pak me rralle.

  Faleminderit, presim ide/sugjerime te tjera!

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  mua sme duket ndonje problem ky ..perkundrazi...me pelqen kur nje tem ka sh faqe
  Nuk them se eshte problem ,por me mir te jet si rregull per cdo teme se kalon te 400 -numri i postimeve te mbyllet , ne menyre te kemi qasje me te let te lexojn se cfar shkrun antari para dy ose 3 dite .

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Tani ne folem edhe aty te temat se di mbase e keni mar per shaka,ama sinqerisht pak punohet ketu nga ana e moderatoreve.. Shum tema jan te ngjashme ,pse nuk bashkohen? antaret e rinje kur e shofin se asnjeri nuk i drejton normal se hapin tema te ngjashme..Duhet te jeni mod ata se ti modifikojn dhe ti orjentojn ne vendin e duhur...

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Tani ne folem edhe aty te temat se di mbase e keni mar per shaka,ama sinqerisht pak punohet ketu nga ana e moderatoreve.. Shum tema jan te ngjashme ,pse nuk bashkohen? antaret e rinje kur e shofin se asnjeri nuk i drejton normal se hapin tema te ngjashme..Duhet te jeni mod ata se ti modifikojn dhe ti orjentojn ne vendin e duhur...
  e paske kap keq me moderatoret o erina ....si me spond kto ankesat e tua
  ti hajde ne forum...shijo ate qe esht per te shijuar...pse e vret kaq sh mendjen per gjera qe as na prishin as na ndreqin

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Pėrshėndetje Erina,

  Faleminderit per sugjerimet qe shtron. Puna e moderatoreve/administratoreve kryhet ne prapaskene, mbase jo menjėherė kur temat hapen ne vendet e gabuara, por kryhet ne mėnyre sistematike.
  Ku shikohet e nevojshme nderhyet duke e sistemuar/korigjuar gabimet. Nese nuk kemi vene re gjė me konkrete mund te na shkruash.

  Faleminderit, nuk e di ne jemi pėrgjigjur sadopak sugjerimit tuaj!

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Se ka munges pune kjo shifet shum qart nga ana e stafit perkatsisht moderatorve , mir ne hym ketu per qefin ton por te ket rregull mos ti perzim temat se ne her pas here po harrojm ne jemi ne forum apo me shoqerin ashtu se kapim shum tema pernjher.po duhet te behen sh her dhe modifikime

  ps..labe rri mi ti se qeshtja eshte serjoze robi do rregull te ber nga vet ne e jo te punoj vetem ligji

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Se ka munges pune kjo shifet shum qart nga ana e stafit perkatsisht moderatorve , mir ne hym ketu per qefin ton por te ket rregull mos ti perzim temat se ne her pas here po harrojm ne jemi ne forum apo me shoqerin ashtu se kapim shum tema pernjher.po duhet te behen sh her dhe modifikime

  ps..labe rri mi ti se qeshtja eshte serjoze robi do rregull te ber nga vet ne e jo te punoj vetem ligji
  opo leri kto ti dhe thuaje troc...qe do te behesh moderatore

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  opo leri kto ti dhe thuaje troc...qe do te behesh moderatore
  kush moj un!! jo moj un e kam then ne fillim o Adminstratore o hiq po he se njeriu nuk guzon tani ase edhe ni vrejt te bej per stafin se menjhere te keqinterpretojn mendimet.

  Po jo o xhan nuk kam asnje interes te behem staf, kur kemi parasyshe se kush eshte staf ica mo hahahhahase e kam then ket gje edhe me heret ,por se e duam ket forum e se duam te ket rregull kjo nuk eshte gje interesi, kupton

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  kush moj un!! jo moj un e kam then ne fillim o Adminstratore o hiq po he se njeriu nuk guzon tani ase edhe ni vrejt te bej per stafin se menjhere te keqinterpretojn mendimet.

  Po jo o xhan nuk kam asnje interes te behem staf, kur kemi parasyshe se kush eshte staf ica mo hahahhahase e kam then ket gje edhe me heret ,por se e duam ket forum e se duam te ket rregull kjo nuk eshte gje interesi, kupton
  hahaha bera shaka moj motra....se e di qe dhe po te kishe deshir,,e ke kohen e limituar...
  po duhet te dish qe edhe adm jan njerez si un dhe ti qe mund te ken impenjime ne perditshmeri....dhe ndoshta se kan mundesin te ndjekin hapjen dhe zhvillimin hap pas hapi te cdo teme...kshu qe dhe po pati neglizhenca...mua dhe ty sna prishin pun....se neve qejfin gjithsesi e bejm ktu ..apo jo...

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahaha bera shaka moj motra....se e di qe dhe po te kishe deshir,,e ke kohen e limituar...
  po duhet te dish qe edhe adm jan njerez si un dhe ti qe mund te ken impenjime ne perditshmeri....dhe ndoshta se kan mundesin te ndjekin hapjen dhe zhvillimin hap pas hapi te cdo teme...kshu qe dhe po pati neglizhenca...mua dhe ty sna prishin pun....se neve qejfin gjithsesi e bejm ktu ..apo jo...
  Po lere tani nuk ka lexet ti behesh avokate mbrojtse moj dreq

  perderisa jan te renditura keto tema sipas rregullit duhet dhe ti permbahen ati rregullit ,e jo te ben lemsh


  ps. hahahaha do thon stafi nglei kjo tuj u anku gjith kohen hahaha

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  hahaha jo e kam seriozisht eri
  rregullin te gjith e pelqejm...po te jemi realiste....sa her kemi dal ne nga temat? i kemi ber lemsh temat....dhe sna esht fshir asnjeher asnje postim nga adm.....dhe esht nder te paktat faqe qe meriton te quhet rrjet Social..... qe ska veprime te tilla "arbitrare"
  kshu qe dhe ne, le te jemi cik me tolerant ne kte aspekt
  e ta mbyllim me kaq se e bem te madhe ahaahaha.....!!

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahaha jo e kam seriozisht eri
  rregullin te gjith e pelqejm...po te jemi realiste....sa her kemi dal ne nga temat? i kemi ber lemsh temat....dhe sna esht fshir asnjeher asnje postim nga adm.....dhe esht nder te paktat faqe qe meriton te quhet rrjet Social..... qe ska veprime te tilla "arbitrare"
  kshu qe dhe ne, le te jemi cik me tolerant ne kte aspekt
  e ta mbyllim me kaq se e bem te madhe ahaahaha.....!!
  E per per ket gje them dhe un sinqerisht , meqe e dum ket forum se ne eshte ber si shtepi e jona duhet te kemi dhe rregulla ka lezet kur te thot ''kujdes mos dil jash temes''...! dhe ne fillojm behemi me te kujdeshsem se perndryshe mesohemi keq o xhan, te bejm ashtu cfar te duam... per tjera eshte nr 1 ky forum.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. [Sygjerim] Temat e marra nga faqet e tjera
  Nga vaaldr1n nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 08-09-2012, 11:31 AM
 2. Sygjerim
  Nga Noga nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 10:37 PM
 3. Sygjerim mbi Reality Show BBA
  Nga labja nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 09-01-2011, 11:01 PM