Jete koti !!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Cool Jete koti !!!

  Receta Gatimi

  Jete koti!

  Kjo teme me erdhi ne mendje duke lexuar dy rreshta se si nje grua mori nje gjobe!

  Sot, 120 Euro gjobe dhe 2 pike hequr nga patenta sepse tejkalova limitin e shpejtesise. Polici qe me vuri gjoben ishte burri im!
  Publikoni jeten tuaj te m*tit! apo ngjarje te ngjashme qe keni degjuar
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga EMAUS; 28-06-2009 mė 09:58 PM.

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Eh, ishte hera e pare qe do hypja ne autobuz me karroce. Doja ti beja tim shoqi nje
  surprize duke ikur ne punen e tij me djalin . Hypa ne autobuz, nga dera prapme ,
  me lejen e shoferit. Para se te validoja bileten (ka makineri veē afrer shoferit)
  po rregulloja karrocen qe mos te binte. Ne nje kohe autobuzi vajti ne stacionin tjeter...
  Dhe surprize ...Kontrolloret e biletave... Mua me iku gjaku ne fund te kembeve ....
  Doja te validoja bileten por njeri nuk me la...Fillova ti shpegoj persene e jo validimit
  ai nuk donte t'ia dinte... Fillova te qaj nga inati dhe te bertas ...Me zbriten pas 4 stacionesh dhe me vune dyfish gjobe se bera llafe ....dmth 75 euro ...pffff
  Tani , validoj bileten para se te hypi ne autobuz kur jam me karroce .
  Surprizen ia bera burrit, por jo te bukur ...hihi

 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  sa keq!
  Te pakten e perfundove surprizen

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Mendoj qe tema perfshin dhe fusha te tjera te jetes, apo jo?

  Kusherira ime, te cilen e konsideroja dhe shoqen me te mire, krijoi nje lidhje me personin tim te zemres, edhe pse i dinte ndjenjat e mia per te, pavaresisht se nuk ndiente gje tjeter per te vecse simpati.

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  sot shoqja e ngusht ta fut kjo dihet,po ti pse nuk u tregove pak me e shkathet se kusherira

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Klevi88 Lexo postimin
  sot shoqja e ngusht ta fut kjo dihet,po ti pse nuk u tregove pak me e shkathet se kusherira
  Sepse une nuk e imagjinoj dot te rri me dike, i cili nuk ushqen ndjenja kundrejt meje.

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  po ku e dishe ti qe nk do ushqente ndjenja per ty ai personi pa e njoftur mir

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Po te gjitha fushat e jetes!

  Nje tjeter JK qe kam degjuar eshte:

  Sot po beja dashuri me gruan time dhe kisha pershtypjen se po tradhetoja te dashuren!!!

 9. #9
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  daja im ishte me kamjoncinene nje rruge ku kalojne vetem vetura dhe pyeti policin qe te kalonte dhe ai i tha futu shpejte sa ska makine sa po i afrohej fundit te rruges e ndali policia dhe i vuri gjobe 10mije leke te vjetra se nuk leohej hyrja kur ai i tha se e lejoi polici ne fillim i thane se ata jane te vetmit qe kontrollojne rrugen.
  policia qe merr rrogen per te te mbrojtur ajo eshte me e keqja ta fut.

 10. #10
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Kur kam qene ne klase te 6, mora pjese ne kros-in qe organizohej cdo vit me gjithe shkollat e qytetit.
  Kam qene shume e shkathet, edhe pse pak e shkurter.
  Dola ne vend te pare dhe nuk me quajten sepse duhet te vinin dike tjeter.
  Si perfundim une vdiqa duke vrapuar dhe shmagur te tjeret dhe nuk u shperbleva per asgje.

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  dicka qe me ka demoralizuar dhe poshteruar perbrenda 6 muajt e fundit qe isha ne shqiperi, luaja basketboll, nuk isha ndonje lajtar i mire fare por as i keq. u transferova te luaja me durresin ekip i pare i kadegorise se pare, me shpi isha ne tirane, gjate gjith veres isha nje nga lojtaret me aktivist te ekipt duke vajtur me furgon pothuajse perdite deri ne durres, kur filloj kampionati tranjeri im as qe nuk me lincesoi si lojtar por thjesht nuk figuroja fare si lojtar ne kampionatin shqiptare...kete e mora vesh mbas nje te lefonate te tranjerit te tiranes, dhe me tha qe shko ne federate te marresh transferimin qe te luash me tiranen, kur shkoj ne federate te kerkoj tranferimin ata me thone qe un nuk ekzistoj si lojtar ne federate...mbeta pa luajtur ate vit dhe pastaj u largova per ne shtetet e bashkuara...

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  burre polic qe i ve dhe gruase se ti gjobe pale pere te tieret se ca bene ai

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  edhe mua me ka ndodhure nje here kame mare nje gjobe 100 euro me makine se teikalova shpejtesine isha me 55km ne nje rruge ku lejohesh shpejtesika 50 km

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lamtumire Jete !!
  Nga labja nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-05-2012, 09:48 AM
 2. Sa jete e veshtir
  Nga olsii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-02-2012, 05:24 PM
 3. Foto: Nė Afėrditė ka jetė
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-01-2012, 02:49 PM
 4. Si ju duket webdizajni im prej koti
  Nga B|1n1 nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 12-01-2010, 12:53 AM
 5. Historia e nje jete
  Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-02-2008, 10:49 AM

Etiketat pėr kėtė Temė