Ruses i shperthejne gjokset e silikones gjatė uljes se aeroplanit!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Ruses i shperthejne gjokset e silikones gjatė uljes se aeroplanit!

  Receta Gatimi  Rusja 45-vjeēare Irena D nga Moska, pronare e njė gjoksi tė bėshėm, as nė ėndrrėn e saj mė tė keqe nuk ka mundur ta shoh se do t’i ndodhte ajo ēfarė i ka ndodhur gjatė uljes sė aeroplanit nė Los Angeles tė SHBA-ve. Edhe para se t’ia niste, pushimi i saj nė Kaliforni ka pėrjetuar njė fiasko tė vėrtetė.


  Pėr krejt kėtė punė fajet i kanė pasur silikonat tė cilat Irena i ka pasur nė gjinjtė e saj, e tė cilėt pėr shkak tė presionit gjatė aterrimit thjesht kanė shperthyer. Rusja e pafat kishte filluar t’i hetojė problemet e saj edhe gjatė fluturimit i cili kishte zgjatur 14 orė. Pas daljes nga aeroplani Irena nuk ka arritur tė shkoj as deri tek aeroporti, sepse para hyrjes sė tij i ka rėnė tė fikėt.

  Mjekėt kanė arritur shpejt nė aeroport dhe Irena ėshtė transferuar nė spital. Ata kanė pėrcaktuar se silikonat nė gjinjtė e saj janė dėmtuar rėndė, por nuk kanė arritur tė zbulojnė arsyen e vėrtetė tė kėsaj.

  "Vet fluturimi nuk ka mundur tė sjellė deri tek kjo. Me gjasė pacientja edhe mė herėt ka pasur probleme me silikona, derisa presioni gjatė fluturimit vetėm sa i ka bėrė punėt mė keq", ka thėnė njėri prej mjekėve.

  Me diagnozė "dėmtim serioz i silikonave" Irenas i ėshtė urdhėruar pushim i rreptė. Duket se Irena nė tė ardhmen nuk do tė tėrheq aq shumė shikimet e meshkujve sepse mjekėt i kanė rekomanduar tė largojė tėrėsisht silikonat pėr tė mos u paraqitur probleme tė reja me pasoja shumė mė tė mėdha se kėto.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ku ti gjesh tani natyrale!

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Me qeri dhe hajde ti gjesh...

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ju djemte ti shikoni keto qe i zgurdulloni syte sa shikoni ca topa si balona, ku ka si origjinali

 5. #5
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  e shkreta nga gjithe ai gjoks me nje booooom ngeli pa gje
  Po tani?

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Do e beje prape nga fillimi....
  Keshtu eshte kur nuk kenaqesh me ato qe ke.

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  kushedi se ca nr i ka pas vene ajo qe i kan plas, se hera par qe po ngjoj

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Klevi88 Lexo postimin
  kushedi se ca nr i ka pas vene ajo qe i kan plas, se hera par qe po ngjoj
  Po pra dhe un hera e pare qe nigjoj nje gje te tille......

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ke te drejt Emaus

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Njė grua akuzohet se vrau partnerin me gjokset e saj!!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 18-01-2013, 08:53 PM
 2. Gjokset Rekord!
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-08-2010, 01:02 PM
 3. Dubai: 6 tė vdekur nga rrėzimi i aeroplanit
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-10-2009, 07:05 PM
 4. 100 gjokset me seksi te vitit 2008
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 11:21 AM
 5. Katastrofe ne Lezhe, shperthejne depot e naftes
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-12-2006, 12:15 PM