Aksident i rėndė nė Durrės.Tre tė vdekur, mes tyre babė e bir


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Angry Aksident i rėndė nė Durrės.Tre tė vdekur, mes tyre babė e bir

  Receta Gatimi  Njė aksident i rėndė i ka marrė jetėn babė e bir dhe drejtuesit tė automjetit nė superstradėn Tiranė- Durrės. Akidenti ndodhi pranė Maminasit dhe policia tha se shkak ishte shpejtėsia e madhe me tė cilėn udhėtonte drejtuesi i automjetit.

  DURRES
  - Janė tre viktimat e aksidentit automobilistik tė ndodhur mbrėmė nė qytetin e Durrėsit. Njė autoveturė tip BMĖ me targė CC 586 YC e cila po udhėtonte nė drejtim tė Durrėsit doli nga rruga nė superstradėn Tiranė Durrės. Viktimat e kėtij akisdenti tė rėndė tė ndodhur afėr Maminasit janė babė e bir Lala, 50 vjeē dhe Eltjon Lala, 26 vjeē dhe Edison Imeri, 27 vjeē. Sipas policisė mjeti mund tė drejtohej nga 26 vjecari, njėkohėsisht pronar i automjetit, si pasojė e shpejtėsisė sė madhe ka dalė nga rruga pranė Maminasit dhe ka rėnė nė njė kanal dhe mė pas ėshtė pėrplasur me njė shtyllė betoni. 50-vjeēari Bujar Lala gjeti vdekjen e menjėhershme, ndėrsa i biri i tij, Eltoni, si dhe 27-vjeēari Edison Imeri vdiqėn gjatė natės nė spitalin rajonal tė Durrėsit nga plagėt e rėnda nė kokė dhe nė pjesė tė tjera tė trupit .

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  booooo gjynah se qekan te rinj shum

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  cfar te ben shpejtesia e madhe.!....

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Une kam marre frike te qarkulloj me makine ne Shqiperi, nuk i respektojne
  rregullat dhe i japin makines si t'ju jape mendja ......

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Aksident I Rėndė Nė Fier, Shuhet Familja
  Nga labja nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 01:10 PM
 2. Durrės, aksident rrugor, vdes kalimtarja
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-09-2009, 01:42 PM
 3. Aksident i rende ne Lezhe, 4 te vdekur
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-09-2009, 06:17 PM
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-08-2009, 07:48 AM
 5. Aksident ne Velipoje, tre te vdekur
  Nga Erlindi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 31-07-2009, 05:53 PM