Video humoristike te llojeve te ndryshme


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13

  Talking Video humoristike te llojeve te ndryshme

  Receta Gatimi

  Puthe reporteren !!!!

  [ame="http://www.metacafe.com/watch/1854140/kiss_the_reporter/"]Kiss the Reporter!!! - Video[/video]

  Patinazh, Perfundim jo i mire

  [ame="http://www.metacafe.com/watch/1185518/patinage_artistique/"]Patinage Artistique - Video[/video]

  Nje prove se a mund te fluturoj njeriu

  [ame="http://www.metacafe.com/watch/2999561/crazy_stunt_redneck_stunts_nuts/"]Crazy Stunt (Redneck Stunts) Nuts!!! - Video[/video]

  Bleta ne vend te Gabuar

  [ame="http://www.metacafe.com/watch/2140455/bee_flys_up_reporters_s"]Bee Flys Up Reporters Skirt. - Video[/video]

  Lojtaret Real!!

  [ame="http://www.metacafe.com/watch/1367602/car_accidents_funny/"]Car Accidents Funny - Video[/video]

  Frika

  [ame="http://www.metacafe.com/watch/2499463/funny_clip/"]Funny Clip - Video[/video]

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  sa kam qeshur me te madhe me te gjitha, flm Erdi.

  Sidomos kjo e fundit dhe ajo e bletes

 3. #3
  hahahahah..... me te vertete shume te bukura....
  very funny videos.....

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Hahahaha shume te forta keto

 5. #5
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Qeshje te quditshme fillon nga nje bebe,pastaj dikush me beben, pastaj dikush me ate e keshtu me radhe...........


 6. #6
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  eeeee po kur te kesh Kenwood ne veture mund te jete keshtu rezultati: !!!


 7. #7
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Shoket........

  [ame="http://www.metacafe.com/watch/2615177/bad_not_best_friends/"]BAD Not Best FRIENDS - Video[/video]

 8. #8
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  hahaha ca te bejne shoket

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Video humoristike #3
  Nga Erdi nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 167
  Postimi i Fundit: 19-12-2015, 07:51 PM
 2. Poezi humoristike
  Nga ingal nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-03-2013, 09:31 PM
 3. SMS - Humoristike
  Nga Erinaa nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 20-05-2011, 01:49 PM
 4. Kompani e cila ofron hakmarrje dhe alibi tė gjitha llojeve
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-09-2009, 07:49 PM
 5. Video Humoristike #2
  Nga Erdi nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-05-2009, 11:48 PM

Etiketat pėr kėtė Temė