Aurora Lirenti.com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Aurora Lirenti.com

  Receta Gatimi

  Ja ku e keni

  Shenim nga ReniX
  Per ta ven ne sfond ne pc tuaj, Set as desktop background, apo Save image as.. per ta shpetuar ne pc
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 30-06-2009 mė 06:49 PM. Arsyeja: imazhi

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Cfare eshte kjo se spo e kuptoj? se paska dhe pasword su hapka,na e jep paswordin ne qoftese e ke.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sfondi i Pc-se time ta kam derguar kur te formova paketen e rankeve ske pse e ve me aq passworde.

  kushdo mund ta shkarkoj dhe ta perdori si sfond ne kompjter!

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Ngjyrat i paska vertet te bukura.

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Shume e bukur flm,ajo lirenti.com qeka bere shume bukur.

 6. #6
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Sfondi i Pc-se time ta kam derguar kur te formova paketen e rankeve ske pse e ve me aq passworde.

  kushdo mund ta shkarkoj dhe ta perdori si sfond ne kompjter!
  Un e bere per ne PC time se duhet me i ba me pass

 7. #7
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Renii sjam amater mos me dit me qit ne dp ose me save as. po po tham a mundesh mem ndihmu si me kriju gjama naj tuto

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga B|1n1 Lexo postimin
  Renii sjam amater mos me dit me qit ne dp ose me save as. po po tham a mundesh mem ndihmu si me kriju gjama naj tuto
  Mesazhin e kam shkruajtur per te gjithe anetaret e tjere! Ka nga ata qe nuk e dine akoma.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Aurora Molla njė nga viktimat e aksidentit te Himares
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-05-2012, 05:08 PM
 2. Aurora,nxenesia ime!
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-02-2012, 09:50 AM
 3. Videot e Lirenti.com
  Nga EMAUS nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 30-01-2011, 11:48 AM
 4. Dedikuar Lirenti.com
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-11-2008, 10:11 AM
 5. Reklama nė Lirenti.com
  Nga Lirenti nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2006, 10:49 AM

Etiketat pėr kėtė Temė