Tirana permbytet nga rebeshi i shiut


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Tirana permbytet nga rebeshi i shiut

  Receta Gatimi  Ka mjaftuar me pak se nje ore shi jashtezakonisht i dendur per te permbytur zonat kryesore te kryeqytetit.


  Reshjet filluan pas ores 15:00 dhe permbyten rruget kryesore te Tiranes, ne vecanti ato ne lagjen Laprake dhe ne aksin Don Bosko.

  Shume automjete qe udhetonin u detyruan te ndalonin ne trafik per shkak te permbytjeve.

  Nderkohe, nje parking automjetesh prane godines se Qendres Nderkombetare te Tregtise eshte zhytur ne 1 meter thellesi, duke perpire makinat luksoze qe kishin ndaluar ne te.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  shum e cuditshme gjith ky shi ne kete stin

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ...kjo esht puna e qelbur qe bejn,ne nje qender tregtare behet parkingu pa kanalizim.per forza qe u mbush me uje se ai uje i shret ku do te shkoj, kur nuk ka nje vrim nga me dal.tani qendra tregtare do ti paguaj demet.shpresojm.

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ja dhe nje video nga permbytja e makinave ne ETC 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Qenka bere nami???

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Kshu eshte kur bashkia nuk mendon per kanalizimet e lejeve te ndetimit qe leshon,por mendon si e si ti marri lekt per ti futur ne xhepat e tyre.

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Klevi88 Lexo postimin
  shum e cuditshme gjith ky shi ne kete stin
  Po pra per tu habitur.....

 8. #8
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Ajo e djeshmja me duket se ishte fushata permbyllese e shiut.

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Klevi88 Lexo postimin
  shum e cuditshme gjith ky shi ne kete stin
  duket sikur ra per inat te zgjedhjeve.....

 10. #10
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  hahah...po ke shum te drejte Ruthi...ndoshta per zgjedhjet ra gjith ky shi...

 11. #11
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Nuk mjaftoj shiu djeshem po prap dhe sot. Spo e marim vesh kete vere.

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  kijo eshte tirona jone

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Edhe unė e dėgjova dhe mendova se kishte ndodhur nė qendėr apo diku tjetėr afėr saj. Kudo ndodhin gjėra tė tilla. Pastaj ju tė Tiranės blini ndonjė varkė se ku i dihet.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cadrat e shiut me ne trend (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-09-2012, 05:25 PM
 2. Si te aplikojme efektin e shiut ne nje foto! - Rain Effect Photoshop
  Nga ReniX nė forum Mesime Design/Photoshop
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 10:15 PM
 3. Reshjet e dėborės dhe shiut bllokojnė katėr akse rrugore
  Nga Erlindi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2010, 04:03 PM
 4. Hapja e portave, permbytet Mali i Zi
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-01-2010, 01:37 PM
 5. Permbytet Shkodra, mijera hektare nen uje
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-01-2010, 08:19 PM