Receta Gatimi

Pershendetje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e elonabiznes
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  FIER
  Postime
  10
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Post Pershendetje

  Pershendetje te gjitheve! Une jam Elona nje anetare e re ne kete forum. Jam studente ne Vlore por jetoi ne Fier.Shpresoj dhe uroje tja kalojme mire nen shoqerine e njeri-tjetrit.:D

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Mire se erdhe elonabiznes,te uroj qendrim te kendshem.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  mir se erdhe ELONA ja kalofsh mir ketu ne www.lirenti.com kalofshmir .

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  mir se erdhe , kalofsh mir

 5. #5
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Post

  mire se edhe ne forum!kalofsh sa me mir!

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e elonabiznes
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  FIER
  Postime
  10
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  faleminderit te gjitheve per mikepritjen........

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Elona mire se erdhe! Emer i njohur, faleminderit per rregjistrimin

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e elonabiznes
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  FIER
  Postime
  10
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po si mos te regjistohesha une ne kete forum more Reni.

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  21
  mirseerdhe Elona te uroj qendrim te kendeshem dhe shpresoj qe ta gjallerosh akoma me shume forumin me tema te reja se qenkemi nga e njejta zone

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e elonabiznes
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  FIER
  Postime
  10
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  faleminderit Aurel keshtu shpresoj dhe une

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mire se erdhe patriote

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Elona mire se erdhe dhe kalofsh XiX ktu tek L!rent!.C0m

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16  KALOFSH SA ME MIR KTU NE FORUM

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e elonabiznes
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  FIER
  Postime
  10
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Faleminderit te gjitheve!

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Mirė se erdhe midis nesh dhe kalofsh mirė.

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  mire se erdhe elona.ia kalofshim sa me mire

 17. #17
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  pershendetije elona dhe mireseerdhe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetje
  Nga toni07 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-11-2010, 09:54 PM
 2. pershendetje
  Nga corleone nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-12-2009, 05:29 PM
 3. Pershendetje
  Nga kosfer nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-12-2009, 01:28 PM
 4. pershendetje
  Nga eki89 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-12-2009, 01:58 PM
 5. Pershendetje ...
  Nga Edem nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-11-2009, 10:46 AM