Receta Gatimi

Rezultati i sondazhit: Cilin nga Website-t perdorni me shume?

Votuesit
16. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Facebook

  6 37.50%
 • Lirenti.com

  6 37.50%
 • Myspace

  0 0%
 • Twitter

  0 0%
 • Bebo

  0 0%
 • Tagged

  0 0%
 • Hi5

  0 0%
 • Tjeter(Specifikojeni)

  4 25.00%

Cilin nga Website-t perdorni me shume?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Cilin nga Website-t perdorni me shume?

  un Per vete perdor me shum Facebook,me duket me i mir se te tjeret.un kam dhe Hi5 dhe myspacce po rrale futem.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Dhe un e votova faqen qe futem!

 3. #3
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  ne fakt e kisha fjalen per Social website,por nk ka gje

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Pervec Website-t lirentit.com,shume rralle dhe ndonje tjeter.

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  ato qe un i kam te perditshme dhe do ti hap te gjith sa her qe jam para kompiuterit jan :-facebook, lirenti, libero dhe ebay..

 6. #6
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  meqe lirenti u shtua tani vone tek sondazhi po shtoj qe ndersa mbaj hapur facebook un postoj tek lirenti...

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  20
  une per vete preferoj WWW.LIRENTI.COM edhe ndonjeher ne facebook edhe ne badoo.com..

 8. #8
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Facebook dhe Lirentin. Meqe ishte vetem 1 mundesi vura Facebook-un.

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kristimcs Lexo postimin
  ne fakt e kisha fjalen per Social website,por nk ka gje
  dhe lirenti.com eshte nje social network apo komunitet e njejta fjale nenkuptohet per kete e shova

 10. #10
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  lirentin preferoj por luaj poker edhe tek facebook ndonjehere . mece ra fjala mi thote njeri rregullat se ngela duke humbur

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga eugjeni Lexo postimin
  lirentin preferoj por luaj poker edhe tek facebook ndonjehere . mece ra fjala mi thote njeri rregullat se ngela duke humbur
  Mire e kujtove, po postoj nje teme tjeter tek kategoria e lojrave, mos te dal ketu jashte teme.

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  me shum rrij ne youtube , lirenti , fb etj me radh

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ndersa une me shum rrij ne Lokalisten facebook dhe youtube

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  un me shume rrij ne fb...pastaj vijne te tjerat...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cilin antivirus perdorni?
  Nga Kliton nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 20-07-2018, 07:56 AM
 2. Cilin shėrbim tė e-mail pėrdorni ?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 10:37 PM
 3. Cilin Make Up-line perdorni?
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-02-2011, 12:10 AM
 4. Cilin program perdorni per komunikim?
  Nga kristimcs nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 19-02-2011, 12:17 PM
 5. Cilin SO Windows perdorni??
  Nga arditu nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 15-11-2010, 05:09 PM