Nena e 7 femijeve martohet me shokun e djalit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Nena e 7 femijeve martohet me shokun e djalit

  Receta Gatimi

  te%20martuar%20cifti%20i%20ri.jpg
  Marilyn Buttigieg ėshtė nėnė e 7 fėmijėve, tė lindur nga dy martesa: Melani (29 vjeēe), e Xhimi (27 vjeē), nga martesa e parė dhe Davinia (25 vjeēe), Prishilla (18 vjeēe), Mark (19 vjeē), Riēi (14 vjeē) dhe Gabi (14 vjeē), nga martesa e dytė, me kujdestarin e njė stadiumi, martesė e cila ka zgjatur 18 vjet. Njė ditė Marku, i cili nė atė kohė ishte 16 vjeē, u kthye nė shtėpi bashkė me njė mikun e tij, William Smith. 5 vjet mė parė, Marilina ishte diagnostifikuar se vuante nga sindroma e lodhjes kronike, sėmundje qė e kishte bėrė tė braktiste punėn nė njė bar. "Jeta ime ishte shumė e trishtė, ndihesha gjatė gjithė kohės e lodhur, shtrirė nė shtrat. Por, kur William-i filloi tė vizitonte shtėpinė tonė, sensi i tij i humorit mė bėnte tė ndihesha mė mirė", - ka thėnė Marilina pėr tabloidin "The Sun". "Pas disa javėsh nisi tė vinte shpesh pėr darkė, dhe u bė njė njeri i pėrhershėm nė shtėpinė tonė".

  Burri i saj, Geri, dhe djali, Marku, nisėn tė talleshin, duke pyetur Marilinėn se mos ishte dashuruar me William-in. "Pas nisjes sė sėmundjes, marrėdhėnia ime me Gerin kishte kohė qė po shkonte keq. Flinim nė dhoma tė ndara dhe unė ndihesha e vetmuar". Kėshtu nisi tė kishte miqėsi me William-in, i cili menjėherė nisi tė bėnte pazarin pėr tė, tė priste barin nė kopsht: pas 3 muajsh xhentilesa e kėtij djaloshi i shkaktoi Merilinės njė tėrheqje tė thellė. "E dija qė ishte gjė e gabuar, jo vetėm se ėshtė shoku i djalit tim, por, mbi tė gjitha, se ishte vetėm 16 vjeē. Njė ditė ishim nė kuzhinė dhe William-i mė tha: "Mė pėlqen shumė Marilin dhe jo vetėm si mike". Iu pėrgjigja se dhe unė ndieja tė njėjtėn gjė, por nuk mund tė bėnim asgjė. Njė ditė ama, ndihesha shumė e lodhur dhe William-i po mė ndihmonte pėr tė zbritur nga krevati. Ndėrsa po mė mbante, pati njė moment magjik mes ne tė dyve dhe u puthėm me shumė pasion. "Duhet tė ndalojmė, - i thashė - ēfarė do tė thonė fėmijėt e mi?"

  Pėr njė vit e mbajtėm kėtė lidhje tė fshehur, shkėmbenim puthje vjedharake dhe shkonim nė hotel pėr tė qėndruar vetėm. Nė fillim ndihesha ende nė faj, por pasi kryem marrėdhėnie seksuale pėr herė tė parė, tė gjitha frikėrat qė kisha, m'u zhdukėn tėrėsisht".

  Nė nėntor 2007, Marilini u divorcua nga Geri dhe William vendosi t'ua tregonte tė gjitha fėmijėve tė saj: por reagimet nuk ishin nga ato tė mirat. Ndėrsa Prishila dhe Riēi e pėrjetuan mirė, 5 fėmijėt e tjerė provuan njė "urrejtje" tė madhe pėr nėnėn e tyre. "Gabi shkoi tė jetonte me babanė e tij, Marku thoshte qė isha njė pedofile," - tregon Merilini. Ndėrsa William-i tregon se familja e tij nuk e miratoi kėtė veprim, ndėrsa shumė nga miqtė qė ai kishte e braktisėn. Tani, pas 3 vjetėsh nga takimi i tyre i parė, William-i dhe Merilini janė martuar dhe gruaja duket se ka gjetur paqe me fėmijėt e saj. "Marku mė tha qė ėshtė shumė i kėnaqur pėr mua, Davinia dhe Gabi mė ndihmuan tė zgjedh fustanin. Edhe familja e William-it erdhi nė ceremoni", - tregon e lumtur Marilyn. "Tė martohesha - thotė William - ishte eksperienca mė e bukur qė kam kaluar ndonjėherė. Fjalėt nuk mund tė pėrshkruajnė lumturinė qė ndiej tani".

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  se shpejti femija e 8,9...

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  cfare s'ndodh.....Zoti na ruajt....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-06-2012, 07:46 PM
 2. Shqiptari i dehur vret dy italiane tė reja dhe shokun
  Nga gjendar nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-01-2011, 07:34 PM
 3. Pse femrat beqare shokun me te ngushte kane Lotin
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-07-2010, 07:12 PM
 4. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-06-2009, 08:34 PM
 5. Vau i Dejes, ekzekutohet nena e 6 femijeve
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-10-2008, 12:06 PM