Preu... organin e tij gjinor me sharrė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Preu... organin e tij gjinor me sharrė

  Receta Gatimi


  Puna dhe pija nuk shkojnė tė dyja bashkė. Kėtė gjė vėrtetoi nė mėnyrėn mė tragjike njė zdrukthėtar nga Bretania e Madhe, i cili preu organin e tij me sharrė duke bėrė njė dollap duke qėnė i dehur.

  54 vjeēari Stuart Keen thėrriti ambulancėn nga telefoni duke bėrtitur ''Mė ndihmoni - po vdes nga hemoragjia''.

  Nė shtėpinė e tij shkuan shpejt policia dhe ambulanca nė zonėn Wantage tė Oxfordshire. Nuk u besonin syve kur panė nė banjė organin e tij tė prerė.

  Menjėherė e ēuan nė spitalin «John Radcliffe» tė Oxfordit nė gjendje tė rėndė. Pėr fatin e tij tė mirė, kirurgėt arritėn qė t'ja ngjisnin organin dhe dje njoftuan se Keen ėshtė nė gjendje tė pėrmirėsuar.  ©lirenti.com (tė referohet burimi)

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  para se te pij prap ky te mendoj ate qe ndodhi

 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Gjynaf i shkreti.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  mire qe ka ecur shkenca ne vendin ku jetoka ky njeri, se te ishte ketej nga ne i kishte humbur shpresat per ringjitje!

 5. #5
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  ishalla se bon gabimin e njojt, sepse ndodh te mbetet pa tė.

 6. #6
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  shyqyr shpetoi.

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Kushedi ca dhimbjesh ka patur i shkreti.

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  dhimje sa te duashe po tani njerzit po i nderojne vete organet gjenitale

+ Pėrgjigju tek Diskutimi