Plagoset turistja kosovare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Plagoset turistja kosovare

  Receta Gatimi  Nje shtetase kosovare eshte plagosur me arme zjarri ne kembe mengjesin e sotem rreth ores 3 ne vendin e quajtur "Ura e uzines" rreth 7 kilometra ne hyrje te qytetit te Kukesit.
  Maksime Berisha e cila ndodhet jashte rrezikut per jeten ishte duke udhetuar ne drejtim te Durresit se bashku me vellane dhe motren e saj ne nje makine, kur dy persona te armatosur u kane dale para ne erresire dhe kane kerkuar qe te ndalojne mjetin.

  Drejtuesi i mjetit nuk ka ndaluar por ka shtuar shpejtesine dhe personat e armatosur kane qelluar ne drejtim te tyre.

  Per pasoje plumbat kane goditur Maksime Berishen ne kembe. Policia e Kukesit pas njoftimit ka nisur aksionin per kapjen e autorit. Burime zyrtare nga kjo drejtori thone se jane shoqeruar deri me tani 15 persona dhe mendohej se autoret e ngjarjes ndodhen ne mesin e tyre.

  Pas marrjes ne pyetje eshte arrestuar nje 15 vjecar me inicialet K.S qe mendohet se eshte nje prej autoreve.

  Nderkohe jane bere edhe shume kontrolle neper banesa, ndersa po behen analizat balistike. Ngjarja po ndiqet nga afer edhe nga perfaqesues te larte te policise se shtetit.

  Mesohet se ne kete segment rrugor kane shkuar edhe forcat e nderhyrjes se shpejte te Shkodres te cilat kane marre detyren e sigurimit te rruges Kukes-Durres e cila ne kete moment ndiqet nga shume shtetas kosovare qe zgjedhin plazhet shqiptare per te pushuar.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Lufta e bandave, sherim te shpejt vajzes

 3. #3
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ishalla sherohet.

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  do shkojme drejte europes ne. Ne jemi kafshe akoma.

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  kafshe e kaluar kafshet... si pa pik meshir qellon kot vetem se nuk ndaloi makinen.sikur njerezit nje te vdek do te ngrihen perseri....ska te bij arma tek femija 15 vjec esht kulmi...

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e argjent23
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  marri i koft ati qi eka ba na per ma mir e tuje dit qi jem ma te sigurt te vllasnit e ton po vim

 7. #7
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga argjent23 Lexo postimin
  marri i koft ati qi eka ba na per ma mir e tuje dit qi jem ma te sigurt te vllasnit e ton po vim
  S'ke qa ben, vetemse te vijme ne pushime edhe ne te armatosur ne menyre qe ta mbrojme veten mendoj qe shteti duhet te bej edhe me shume per siguri.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-04-2011, 05:19 PM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-09-2009, 07:18 PM
 3. Fotot skandal te modeles kosovare
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 10:26 AM
 4. Hakersat kosovare sulmojne web-in e Vidic
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-04-2009, 09:10 PM
 5. Vritet 18-vjecarja, plagoset “shenjestra”
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2007, 05:25 PM