Receta Gatimi

SH.B.A - Gjarpėri piton mbyt njė vajzė 2 vjeēe


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  SH.B.A - Gjarpėri piton mbyt njė vajzė 2 vjeēe


  Njė vdekje tė tmerrshme gjeti njė vajzė 2 vjeēare nga Florida e SH.B.A-sė, kur njė njė piton Virman 3,6 metra e mbyti vajzėn e vogėl brėnda nė shtėpi gjatė kohės kur flinte.

  Gjarpėri, i cili ishte kafshė shtėpiake e familjes, theu xhamin e kafazit ku e mbanin gjatė natės, shkoi nė dhomėn e fėmijės dhe e sulmoi.

  Kur erdhi ambulanca ishte tepėr vonė. Vajza e vogėl 2 vjeēare kishte lėnė frymė. Mė pėrpara se ė vinte ambulanca, i zoti i gjarpėrit dhe shok i nėnės sė vajzės, Charles Darnell, e gjeti gjarpėrin tė mbėshtjellė rreth trupit tė fėmijės dhe goditi me thikė gjarpėrin qė tė shpėtonte fėmijėn.

  Pėrfaqėsuesi i policisė sė Floridės tha se qytetarėt duhen tė kenė leje pėr tė patur njė gjarpėr tė tillė si kafshė shtėpiake, gjė qė Darnell nuk e kishte.
  Sidoqoftė deri tani nuk i kanė bėrė denoncim dhe nuk ėshtė ndjekur nga policia.


  ©lirenti.com (tė referohet burimi)

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  bo gjynah familjaret e vajzes,po dhe ai si e mbante ne shpi gjith ate piton

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Shume gjynah,paska qene dhe duke fjetur e shkreta.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  po keta, gjithe ate gjarper moren si kafsh shtepijake!!! te ēmentur, shife ndonje dite kur te fusin ndonje tiger|

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  20
  sa gjynaf more per ate fajzen ajo ka pare vdekjen me sy.

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Boooo sa gjynah po na vika per ate vajzen..... ate gjarprin ta kapesh ta heqesh qafe tani ta vrasesh fare nga inati....

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Ata nuk paskan patur piken e pergjegjesise. Si iu paska shkuar ne mendje te mbajne ne shtepi "nje vrases"?!
  Me siguri qe do i vrase ndergjegja tere jeten.
  Shume gjynah per vajzen.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gjarpėri me dy koka “trondit” Gjermaninė
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 11:15 PM
 2. Gjarperi qe ka ngrene dhe ka ne bark nje njeri
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 18-09-2009, 10:20 PM
 3. E mbyt rryma
  Nga Erdi nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 06-08-2009, 10:48 PM
 4. Kufome njeriu ne barkun e nje gjarperi
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-07-2009, 02:15 PM
 5. Babai mbyt djalin 7 muajsh
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-06-2008, 06:51 PM

Etiketat pėr kėtė Temė