SHOK: 13 persona vrasin veten per mbretin e Popit Michael Jackson


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  SHOK: 13 persona vrasin veten per mbretin e Popit Michael Jackson

  Receta Gatimi

  Ėshtė e vėrtetė!

  Tė rejat janė tragjike dhe gjėndja ka humbur kontrollin dhe nuk flasim pėr mbajtje zie tė njė njeriu por pėr ēmenduri.

  Gary Taylor, presidenti dhe pronari i MJJcommunity.com vėrtetoi 13 vrasje vetesh tė fansave tė mbretit tė popit. Mendoj se njėri prej tyre ėshtė nga Britania. Ėshtė njė gjėndje shumė e vėshtirė, por u drejtohem tė gjithė fansave dhe u lutem... Majkėlli nuk do e donte kėtė gjė pėr ju! Mos e bėni!

  ©lirenti.com (tė referohet burimi)

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nuk me duket veprim me ment!

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Hmmm une kam ndegjuar ne nje tv qe 20 persona kan vra veten. dhe kjo per mua esht nje Qmenduri e madhe

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  BUDALLEJ edhe pik,,, nuk kam se ca ti them tjeter...

 5. #5
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ku esht nje veprim i gabuar.

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Perfundimisht, keto njerez nuk jane ne rregull.

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  13 budallenj me pak...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 05-12-2010, 06:14 PM
 2. Prokuroria e L.A: Michael Jackson u vra
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-01-2010, 03:02 PM
 3. Joe Jackson: Varrimi i Michael ne 29 gusht
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 11:38 AM
 4. Fantazma e Michael Jackson
  Nga kristimcs nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-07-2009, 11:27 AM