Pa Lamborghinin e tij tė bėhej...shkrumb e hi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Pa Lamborghinin e tij tė bėhej...shkrumb e hi

  Receta Gatimi  Nuk janė tė pakta herėt kur kemi parė njė makinė tė rrethohet nga flakėt, por e sigurt se vetėm nėpėr filma kemi parė njė makinė tė shtrenjtė Lamborghini tė pėrpihet nga flakėt.

  Emagjinoni dėshpėrimin e pronarit tė kėsaj makine Lamborghini qė shihni nė foto, kur kthehet nga xhiroja qė doli me njė shokun e tij nė rrugėt e Peterborough tė Britanisė sė Madhe.  Zjarrėfikėsit bėnė ē'ishte e mundur.  Kur arritėn zjarrėfikėsit ishte tepėr vonė dhe kur mė nė fund flakėt u shuan, ikona ishte pėr tė ardhur keq, ndėrsa arszeja e sakte e djegies sė makinės nuk u bėnė tė njohura.

  Ngjarja ndodhi jashtė njė qendre nate argėtuese tė qytetit dhe mblodhi njė turrmė njerėzish qė edhe nėse kishin parė ndonjė nga 400 Lamborghini qė qarkullojnė nė Britaninė e Madhe, e sigurt qė ishte hera e parė (shpresojmė) dhe e fundit qė panė njė qė digjej.  Njė Lamborghini Gallardo e re si kjo qė u dogj nė Peterborough kushton rreth 150.000 euro.
  ©lirenti.com (tė referohet burimi)

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  ky qe ka blere 1 blen dhe te tjere

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Sa pa fat paska qen pronari ksaj makines

 4. #4
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  qenka me verte pa fat ky pronari.

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  nuke thua shyqyre ti qe eshte diegur .qe hecin pake puna se me kete krize spo ka me pune te punoine dhe ata qe bejne makina

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Do jete bere me vra veten...

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  edhe un do te isha ber me vra veten....per ate makin...

 8. #8
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Siq tha ReniX, nuk eshte problem vetura e blen tjetrin menjeher

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 16-03-2012, 09:45 PM
 2. Miss Bota, 21 vjeēarja qė donte tė bėhej murgeshė
  Nga RAGAZZA nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-11-2011, 08:34 PM

Etiketat pėr kėtė Temė