Yemeni: Ekzekutimi i pederastit pėrpara publikut


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Yemeni: Ekzekutimi i pederastit pėrpara publikut

  Receta Gatimi

  Shok provokojnė disa foto qė u publikuan nė internet dhe tregojnė mėnyrėn qė ndėrshkohet nė burrė, i cili akuzohet pėr pėrdhunim dhe vrasjen e njė 11 vjeēari nė Yemeni.
  I akuzuari sillet vėrdallė nė qytetin ku ka lindur me pranga i veshur me njė rrobė tė bardhė. Pastaj e shtrijnė pėrtokė perpara popullit dhe pėrpara se ta vrasin thotė dėshirėn e fundit.
  Turrma, midis tyre edhe fėmijė, bėrtasin, duartrokasin dhe shumė tė tjerė e filmojnė me celular.
  Viktima, njė djalė 11 vjeēar shkoi pėr tu qethur gjatė njė feste myslymane Eid.

  Berberi pasi e pėrdhunoi e copėtoi trupin e tij dhe i hodhi copat e trupit diku jashtė kryeqytetit Sanaa. U dėnua me vdekje nga gjyqi i Yemeni njė muaj mė pas, pasi pranoi dhe rrėfeu fajin e tij.

  Fotografitė nga ēastet e fundit tė jetės sė tij bėnė qarkullimin rreth botės duke krijuar reagime tė ndryshme.

  Yemeni ėshtė njė nga 59 shtetet e botės qė ekziston dėnimi me vdekje. Brenda vitit 2009 janė ekzekutuar 9 persona.


  ©lirenti.com (tė referohet burimi)

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  jo po deshe devijo!!!

 3. #3
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Ne prezence te publikut a

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Mire ja kane bere mostres...

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Sh sh sh mir ja kan bo....

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  epo ai eshte ligje

 7. #7
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  shum mir ia kan bo.per mua ta torturonin perpara se ta vrisnin ose ta benin copa-copa si boni ai ate djalin.

 8. #8
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Sa gje e tmerrshme...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lopez shpėrthen nė lot pėrpara kamerave
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 09:07 PM
 2. Pas presionit tė publikut Facebook paraqet Safety Center
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-04-2010, 06:10 PM
 3. Lexoni pėrpara se tė Prezantoheni!!!
  Nga Peniel nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 09:50 PM
 4. Ekzekutimi i 25-vjeēarit pėr shkak tė njė parakalimi
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-06-2008, 07:56 PM
 5. Ekzekutimi i biznesmenit, pranga te dashures
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-02-2008, 01:14 PM