Durres, plagosen dy kamariere


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Durres, plagosen dy kamariere

  Receta Gatimi  Nje sherr i vjeter mes dy emigrantesh ka shkaktuar plagosjen e dy kamariereve te nje lokali ne plazhin e Durresit.

  Ngjarja ka ndodhur naten e vone te se enjtes ne sektorin “Hekurudha” te plazhit, ndersa ne oret e para te dites se sotme eshte bere arrestimi ne flagrance i njerit prej autoreve te ngjarjes.

  Leonard Lusha, 32 vjeē me banim ne plazh dhe profesion tregtar u arrestua pasi gjate nje konflikti me shtetasin Eduart Meta 33 vjeē kane shkembyer zjarr me pistoleta mes tyre.

  Si rezultat kane mbetur te plagosur dy kamarieret e nje lokali “Kalipso”, Sokol Shengjergji 28 vjeē dhe S. Rustani, 17 vjeē. Nderkohe policia ka shpallur ne kerkim Eduart Meten.

  Nga hetimet e para rezulton se Lusha dhe Meta kane qene emigrante ne Itali dhe konflikti mes tyre ka nisur vite me pare ne shtetin fqinj.

  Policia dyshon se behet fjale per pazare te prishura droge, po nuk eshte dhene asnje konfirmim zyrtar per kete. Pas ngjarjes dy personat jane larguar me shpejtesi nga lokali, po ne afersi te tij kane ndeshur 2 punonjes te policise se qarkullimit rrugor te cilet ishin afruar pas te shtenave ne zone.

  Ne tentative per t’i shpetuar ndalimit 32-vjeēari Lusha ka qelluar me grushte ndaj tyre por nuk ka mundur te shpetoje. Ndaj tij rendojne akuzat e vrasjes se mbetur ne tentative, armembajtje pa leje dhe goditje per shkak te detyres.

  Nderkohe vazhdojne kerkimet per personin tjeter, ndersa mesohet se dy kamarieret e plagosur jane jashte rrezikut per jeten.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Nuk kane piken e pergjegjesise. Guxojne edhe te kundershtojne kur ndalohen.

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Gjynaf kamerieret e shkret shkojne ne pune per buken e gojes dhe se din kthehen apo jo me ne shtepi..........

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ktu e gjeten me u zene kto

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Gjynaf kamarieret, per te nxjerre nje kafshat buke, marrin dhe ndonje plumb.

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  e ju thoni hajdeni per pushime ne shqiperi, aty te iken jeta kot me kot

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Durrės, ekzekutohet 35 vjeēari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-04-2010, 10:36 AM
 2. Durres, pushuesit “pre” e hajduteve
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 15-07-2009, 02:39 PM
 3. Makina bie ne Lane, 5 te rinj plagosen
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-05-2009, 01:33 PM
 4. Shkodėr, plagosen tre policė gjatė njė aksioni
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-04-2009, 02:49 PM
 5. Bie tavani i klasės, plagosen dy nxėnės
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-01-2008, 05:43 PM