Microsoft leshon platformen social network, Windows Live Planet dhe sfidon Facebook!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Talking Microsoft leshon platformen social network, Windows Live Planet dhe sfidon Facebook!

  Receta Gatimi

  Windows Live Planet!!! Gati per sfiden e madhe me Facebook?  Microsoft ka hapur sfide Facebook me platformen social network, Windows Live Planet.

  Windows Live Planet duket me sakt si nje faqe ne fazen beta (te testimin) pasi shume funksione jane te redaktuara. Nje nga gjerat e mira se mund te identifikohesh me llogarine ne Live ID apo dhe ate te Windows Live Messenger, keshtu eleminohet nje hap per tu rregjistruar dhe nje here tjeter. Ne do jete i afte te sfidoje rrjetet e medha te social network do e tregoje koha.

  Ketu eshte nje video mbi Windows Live Planet:  Futu Falas ne Windows Live Planet

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  o reni po qenka e mir kjo po une sjam regjistruar akoma po ma do mendja se sja kalon facebookut po si dihet se se kam provuar akoma si eshte

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e presioni
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  Tetovƫ, Tetovo, Macedonia, Macedonia
  Postime
  12
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  per cfar esht kjoo

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Sh sh interesante....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Microsoft leshon Windows Internet Explorer 10 Preview per Windows 7
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-11-2012, 03:31 AM
 2. Microsoft zbulon planet e upgrade ne Windows 8
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-07-2012, 03:51 PM
 3. Microsoft lėshon numėr rekord tė arnimeve
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-10-2009, 08:40 PM

Etiketat pėr kėtė Temė