Skandal, mjeku detyron pacienten ta paguajė me seks oral


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Skandal, mjeku detyron pacienten ta paguajė me seks oral

  Receta Gatimi  Seks nė kėmbim tė faturave tė kripura tė vizitave dhe shėrbimeve mjekėsore.
  Ky ėshtė skandali qė ka tronditur rajonin e Malit tė Zi dhe Serbisė. Policia e cituar nga e pėrditshmja e Podgoricės “Vijesti” ka thėnė se mjeku 49-vjeēar, Mladen Ivanisevic, i punėsuar te Shtėpia e Shėndetit nė Tivat, ėshtė arrestuar nėn akuzėn e mbėrritur pas denoncimit tė pacientes 24-vjeēare I.G. nga Kovini (Vojvodinė), dhe burrit tė saj M.G., se ua paguante shėrbimet mjekėsore me seks oral.
  Dr. Ivaniseviē, nga Podgorica, akuzohet pėr vepėr penale tė ‘tregtimit me njerėz’, ndėrkohė qė pėrveē tij, pas kallėzimit penal tė I.G., janė arrestuar edhe 27-vjeēari Boris Cukic dhe 24-vjeēari Tihomir Rajic, pėr shkak tė dyshimit se kanė kryer dhunim, njoftoi Drejtoria vendore Policisė.
  “I.G. erdhi dje nė stacionin policor nė Tivat dhe lajmėroi se nė qershor tė vitit 2008 ishte njohur me mjekun M.I. nga Tivati, i cili shėrbimet e tij mjekėsore nuk ia faturoi si secilės shtetase tė huaj, por i propozoi qė tė shkonte nė banesėn e tij dhe si kėmbim ajo t’i ofronte shėrbimin e seksit oral, me ēka ajo ishte pajtuar”, thuhet nė kumtesė.
  Sipas G.I. mjeku Ivanisevic, gjatė takimeve me qėllim tė ofrimit tė shėrbimeve seksuale i paguante ato me nga 20 euro, pėrfshirė edhe premtimin se asaj dhe burrit do t’ua rregullonte letėrnjoftimet, pasaportat dhe librezat shėndetėsore.
  Gjithashtu, dyshohet se mjeku, duke e ditur gjendjen e tyre tė vėshtirė ekonomike, bashkėshortėve u kishte premtuar edhe njė hua prej 35 000 eurosh, sapo tė shiste shtėpinė e tij nė Bosnje dhe Hercegovinė.
  Madje, i kishte premtuar M.G. edhe se do t’i gjente njė blerės pėr veshkėn e tij. Ndėrkohė, M.I. e kishte njoftuar burrin e I.G. se kishte gjetur blerėsin e veshkės, i cili pėr tė do tė paguante njė shumė mes 40 000 dhe 50 000 euro.
  Rrjedhimisht, bashkėshortėve ua kishte dhėnė numrin e telefonit dhe tė dhėnat personale tė blerėsit, tė cilin I.G. nuk kishte mundėsi ta merrte asnjėherė nė atė numėr, sqaroi policia.
  Sipas deklaratave tė bashkėshortėve, dyshohet se dr. Ivanisevic, i cili i kishte mashtruar me premtime, kishte kėrkuar qė edhe M.G. ta kėnaqte moralisht, dhe se ky kishte pranuar!
  Po ashtu, dyshohet se mjeku, i cili tė premten (sot) do t’i dorėzohet gjykatėsit hetues tė Gjykatės sė Lartė nė Podgoricė, bashkė me akuzėn pėr vepėr penale, disa herė e kishte shfrytėzuar I.G edhe pėr prostitucion, pėr ofrimin e shėrbimeve seksuale pėr nevojat e miqve tė tij, ndėrsa ata pėr kėtė gjė paguanin nga 20 euro.
  Bazuar nė kallėzimin e I.G. policia ka arrestuar edhe tivatasit Cukic dhe Rajic, tė cilėt ajo i akuzon se tė martėn e kishin dhunuar nė parkingun e lagjes “Brdista”.
  Siē dyshohet, ata e kanė bėrė kėtė gjė duke e detyruar I.G. qė ta kėnaqte njėrin oralisht, kurse me tjetrin kishte marrėdhėnie seksuale.
  “Para se ta dėrgonin nė lagjen Brdista, I.G., siē dyshohet, me njėrin prej tyre kishte bėrė njė marrėveshje parapake pėr marrėdhėnie vullnetare seksuale, gjegjėsisht pėr ofrimin e shėrbimeve orale pėr njė ēmim prej 20 eurosh”, sqaruan nė polici.
  Pohimet e Rajic dhe Cukic tashmė u ėshtė dorėzuar vendimi pėr paraburgosje, pas sė cilės gjė, bashkė me kallėzimet penale do t’i dorėzohen gjykatėsit hetues tė Gjykatės sė lartė nė Podgoricė.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po kijo qenka skandale eshte nje krime ai mieku do varur

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Skandal eshte, por ajo femra nuk eshte detyruar qe t'i kryeje ato veprime. Ajo paska qene teresisht e ndergjegjshme per veprimet qe ka kryer dhe mendoj se nuk ka patur asnje te drejte ta akuzoje mjekun per prostuticion nderkohe qe ka pranuar vete ta beje ate gje.

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ajo eshte nje krim por nese ajo e ka bere me ndergjegjen e vet dhe deshiren e vet athere skam ca te them

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  boo ca spo ngjojn dita dites, po ajo vajza pse paska rene preh e mashtrimeve te ketij

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  ky eshte me te vertet skandal por ja qe ate e ka shtytur
  gjendja ekonomike dhe kur ka pare qe gjerat kane shkuar me keq
  ka bere denoncimin..

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Vertet abuzim! Nuk eshte e mundur qe te vene punet deri ketu.

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e Kinseb
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  E po ku jetoni,,,,, ja dilni pak dilini, sikur njė xhiro me qenin tuaj tė dilni parqeve nuk do ti quani skadale,, do mėsoni mė shumė,,, jan aq tė pėrditshme,,,, ku veshi do tiu mėsohet,,,,, e lehura e qenit ka pėr tju munguar mė shumė.,,, pa ata qė lexuat do tė quhen pjesė e ditė....seks,,,, drog,,, gjak,,,,megjithse tė frikshme por njerzėve u pėlqejn ...

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ca spo nigjojm ne ditet e sotme.....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mungesa e banjove publike detyron qytetarėt ti drejtohen Lanes
  Nga labja nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-04-2012, 12:30 PM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-07-2011, 10:36 PM
 3. Liverpooli tė paguajė 60 milionė funte
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:52 PM
 4. Seks oral per tė ftuarit e ditėlindjes, shkon nė spital
  Nga Erlindi nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-08-2009, 05:14 PM