Vlore, babai dhe e bija mbyten ne det


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Vlore, babai dhe e bija mbyten ne det

  Receta Gatimi  Tragjedi ne Vlore ku babe e bije jane mbytur ne det. Ngjarja ndodhi ne zonen e quajtur Delisuf ku dy pjesetaret e familjes kane humbur jeten.


  Sipas te dhenave nga vendngjarja, babai 41 vjecar Kudret Cepele u perpoq te shpetonte dy femijet e tij qe ishin duke u mbytur por ai nuk arriti te dilte ne breg me te bijen 15 vjecare, Elisona Cepele.
  Djali ka arritur t’i shpetoje tragjedise. Menjehere ne vendngjarje kane mberritur polumbaret te cilet kane nxjerre nga deti kufomat e dy viktimave.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ngushellime familjes..

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  shume gjyna

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Vertet nje tragjedi! Ngushellime

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ngjarje shume e rende...

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  duhen mare masa tani ne vere se ka shume raste te tilla qe ndodhin ne sezonin e veres.

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Me vjen vertet keq per familjen. Mendoj qe duhen marre masa qe te vihen roje bregdetare ose numri i ketyre vdekjeve do vazhdoje te rritet.

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e lulileo
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ngushllime per familje. sa gjynah o Zot

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetje nga Alexandra - Vlore
  Nga Alexandra nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 06-12-2012, 06:02 PM
 2. Pėrshėndetje nga Ermira Vlorė
  Nga ErmiraVlore nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 30-10-2012, 12:41 PM
 3. Adriatik apo Jon? Pse jo qe te dyja ne Vlore?
  Nga labja nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 01:22 PM
 4. Vlorė, arrestohet mafiozi italian
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-09-2010, 07:30 PM
 5. Vlorė: Aksident tek Uji i Ftohtė, dy tė vdekur
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-10-2009, 05:39 PM