Receta Gatimi

Copėza mendimesh


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Kinseb
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Copėza mendimesh

  Kur ditėt pėrtojnė tė pėrėndojnė ,ose pėrpėliten si tė qėlluara me gurė nga turma zotash qė enden poshtė e lartė brenda saj me pakarta pėr ti treguar besimtarėve ....
  qė kjo e ''xhuma'' nė mbarimin e saj, do tu tregoj shenjtėrimin e tyre,, ,,,, Ulni kokėn tė vetė kryqėzar sa mė vjen pėr tė qeshur me ju ....
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga EMAUS; 12-07-2009 mė 09:47 PM.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Kinseb
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Humb nganjėherė, hy nė monopatet e njė bote tjetėr me shpirtra tė zgjedhur ,, dhe nė tė pėrditshmen informative mė mbeten boshllėqe nė madhėsinė e honeve e mė duket sikur zbres nga re tė ngarkura me shi,,,, e kur ndalem mėsoj se gripi i derrit kendej bėka kėrdin ,,,, nuk e di po se si me erdhi njė fjalė e urtė e popullit tonė....Gjella me kripė e kripa me karar,,,,
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga EMAUS; 12-07-2009 mė 09:48 PM.

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Kinseb
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kur politika ėshtė si ajo goca qė shitet pėr pak euro, qė ju i thoni prostitutė dhe politikanėt klientėt e saj mė tė devotshėm. Mė vjen pėr tė qeshur ashtu si qesh djalli nė zemrimin e tij qė burra me mend harxhojnė bojė pa kursim nė faqe gazetash pa patur pikė mėshire pėr ambjentin dhe kohėn e humbur nėpėr diskutime nė fletė qibernitike.
  Nga ana tjetėr mė vjen mirė qė gratė merren me leximin e oroskopit, ose bėjnė teste dashurie i duan apo si duan tė dashurit a ndonjė dashnorė hyrė rastėsish nė krevatin bashkshortorė,,,,ah pėr burrat aata aha le tė vazhdojnė qetėsisht tė merren me politikė...
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga EMAUS; 12-07-2009 mė 09:49 PM.

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kinseb Lexo postimin
  Kur politika ėshtė si ajo goca qė shitet pėr pak euro, qė ju i thoni prostitutė dhe politikanėt klientėt e saj mė tė devotshėm. Mė vjen pėr tė qeshur ashtu si qesh djalli nė zemrimin e tij qė burra me mend harxhojnė bojė pa kursim nė faqe gazetash pa patur pikė mėshire pėr ambjentin dhe kohėn e humbur nėpėr diskutime nė fletė qibernitike.
  Nga ana tjetėr mė vjen mirė qė gratė merren me leximin e oroskopit, ose bėjnė teste dashurie i duan apo si duan tė dashurit a ndonjė dashnorė hyrė rastėsish nė krevatin bashkshortorė,,,,ah pėr burrat aata aha le tė vazhdojnė qetėsisht tė merren me politikė...

  Kjo qenka me tė vertetė e goditur

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  Kur hena nuk perendon ne drejtimi qe une dua rri dhe e veshtroj gjate,sepse e di qe ka turp dhe ashtu pa e kuptuar as ajo vet....shkon ne drejtimi qe une dua.......
  Si e dehur nga dashuria ajo renkon lehtas kur perplaset mes maleve dhe papritur zhduket dhe une serishte ne vetmi e dehur nga dashuria e saj...........

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Te bukura keto.

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Kinseb
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pastaj ndalova pėr pak nuk e di ēmė kapi,po pėrtej rrėpirave dukej pasqyrimi i pėrbindshmėris sime,ah,,,,,!Ēkisha bėr o njerėz, ētju them mėkatin tim se mbulon as ferri. Tabu e vjetėr, ndalohet tė shurrosh mbi varre e unė isha pėrmjerr mbi varre herojsh qė mundėn popuj paqėsorė , e historia e etur pėr gjak i ngriti nė kulmet e saj padrejtėsisht.

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e Kinseb
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  flm girl08

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  kerkova posh cdo fushe.dhe ne gjirine cdo mali.per nje fije shprese....por ajo ishte aq e vogel sa nuk e dalloja dot,por per cudin time ishte vete ajo qe me gjeti.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Copeza pjesesh marr nga libra te ndryshem...
  Nga Auroraa nė forum Shkrimtarė tė Huaj
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 30-10-2014, 12:05 PM