Mendime te shfrenuara artistike


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11

  Mendime te shfrenuara artistike

  Receta Gatimi

  Une besoj qe secili nga ne eshte artist ne vetvete,ashtu sic mund te jete piktori ekspresonisti qe ajo pikture eshte kaq sensitive dhe personale sa mund te quhet art i admirueshem.

  Sot po postoj mendimet e mia te pakornizuara....bejeni dhe ju dicka te till askush sdo te gjykoj.....hahah


  Nuk dua te te flas sepse nuk kam cfare te artikuloj bindshem

  Te te them "me ka mare malli"me kthehet per te me goditur mua dhe bindjet e mia.
  keshtu vuaj duke e vetshpallur veten memece e detyruar nga morali

  Sa e padrejt dhe e paedukat behet jeta sa here qe e verej qe po jetoj.....tinzare dhe e pamoralshme....

  Te te them qe te kam inat o njeri sma ze goja,se kam frik mos dikush me ka inat dhe mua.

  Kaq pak kam pare dhe kaq shume po vuaj,pyetja ime eshte?
  "po ata qe kan pare shume.. a vuajne sa une?"

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Kinseb
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Po thuaj brėnda ke dhe pėrgjigjen. Artistėt clirojn dhimbjen e tyre nė art kshtu ajo depėrton nė shumė shpirtra shpėrndahet e dhimbja nuk rėndon,,ah ndoshta si ato venat e holla tė gjakut ku shpėrdahen nė cdo qelizė tė trurit, pėrsa i pėket shurdhjes ose memecris arti bėrtet aq shumė sa qė dhe vetė hitleri ishte i tmerrruar nga arti dhe artistėt.

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  Ai eshte nje arme shume e bukur ne dukje dhe vdekje prurese per kokat e medhaja.Nuk ka frik nuk druhet,nuk skuqet,nuk mpaket fuqia,nuk i shteron endrra,eshte si nje lum brigjet e te cilit u jep jet kombeve.
  Ai eshte miku im qe ti se njeh,e verteta ime.

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Kinseb
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pėrplasesh poshtė e lartė pėrdidhesh kethesė mė kthes,humbet nė tė pėrditshmen mes njerzve,dhe prap e nesėrmja vjen, me tė panjohur mes tė panjuhurve,ku rrallė herė tė thėrrasin nė emėr......Megjithatė tė bukura, do tė doja dicka mė shpėrthyse, mė imorale, qė i shkon shfrenimit

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  sa me huqe dhe naze kjo jete.....me ka ardhur ne maje te hundes.Do ti shkul kunjat e vendosur me force ne kufinj dhe do hedh rrenjet e mia kudo...sa qef...ne dy vende njekohesishte..

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Kinseb
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Njė dorė tė ledhaton, rrėz qfės,, aty ku mblidhesh,,, ose se duron dot por tė pėlqen ,,,e ze vė buzėt nė gaz... ah njė dorė tjetėr e rastėsishme, tė zbulon fundin e barkut ose nė kufijt e asaj qė thonė -ndal boll mė mjafton -jo jo nuk bėn kshtu, njė dorė tjetėr e dhunon frikėn e thjeshtė kalon njė natė tė mrekullushme ,ndoshta dhe nė sendiljen e pasme tė njė makine shkatarrinė.

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  Ti qe sme njeh,,,si thua?Jam e rritur mjafte te bertas dhe te sundoj ulerima ime?Kam uri per ulerimen,te nxjerr me force cfare sme del me hir....nervin,inatin,mllefin...kuriozitetin e shemtuar te pangopesis....a kan kuptim per ty keto fjale?..........As per mua...thjeshte po beja poezi....

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e Kinseb
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  nganjėherė ndjehem si ujk i rendur horizontesh i uritur me sy plot shkėlqim,,,, ah gėnjehem muret e kėshtjellės jan tė lartė e nuk kam dhunti me u kacavirrė ,,, dėgjoje pra dėgjoje ulurimėn time tė cjerrur uu---uuuuuu..... e di qė njeh,se brėnda murve e di qė nuk ke frikė, se nė sytė e mij je rrit e rritė, pale kuptoj thell, thelle e mė thellė se czjarr digjesh pėrtej kėtij muri tė ngrirė.

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  shpesh thuhet qe jeta te frymeson me dredhat dhe shkarpat e saj...po ndodhka dhe ndryshe,te sofokon dhe te jep etje per asgje.

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  Njerez takoj dhe vetem njerez nuk njoh,
  zera degjoj dhe vetem tinguj nuk shoh
  .. refren qe perseritet por sot nje akord apelues,
  me shurdhuese si nje piano e vjeter e cakorduar,
  bertet,uleret,perpelitet dhe ne fund renkon,dhemb dhe struket....Heshtje !!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mendime Momenti
  Nga Altin111 nė forum Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 27-08-2013, 01:11 PM
 2. Mendime komike - tė qeshura pa fund!
  Nga Altin111 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-03-2013, 09:28 PM
 3. 5 vite jetė tė shpenzuara nė mendime !!
  Nga labja nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-02-2013, 08:21 PM
 4. Mendime
  Nga tare nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-03-2010, 11:34 PM
 5. Roli i Krishtit dhe fundi i karrieres artistike
  Nga EMAUS nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-10-2007, 08:51 AM