Venezuela ndalon shitjen e Coca-Cola Zero


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Venezuela ndalon shitjen e Coca-Cola Zero

  Receta Gatimi
  Qeverria e Venezuelės kėrkoi nga firma e Coca-Cola largimin e Coke Zero, sepse gjykoi se ėshtė e dėmshme pėr shėndetin tonė. Siē bėri tė ditur dhe njoftoi Ministri i Shėndetėsisė Jesus Mantilla, pija e mėsipėrme nuk duhet tė shitet mė dhe pjesa e mbetur tė hiqet nga raftet e dyqaneve.

  Ndėrkaq, nuk bėri tė qartė arsyen pse Coke Zero ėshtė e dėmshme pėr shėndetin.

  (c)lirenti.com (tė referohet burimi)

 2. #2
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Eshte e demshme dhe kaq, eeee vertet pa arsye, po aty ka diqka tjeter sepse Coca-Cola Zero eshte sikur Coca-Cola-t tjera vetem se eshte Zero% sheqer, asgje tjeter

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Te ishte vertet e demshme, kushedi sa njerez do ishin demtuar nga konsumimi i saj.

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  epo se coca cola zero eshte per te mbajtur djet dhe atje jan te gjith njerzit te dobet dhe keshtu si duhet coca cola

  hahahahhahah

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  Te ishte vertet e demshme, kushedi sa njerez do ishin demtuar nga konsumimi i saj.
  Po pra.......

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ta shpjegoj te pakten pse esht e demshme qe ta marrim vesht dhe tjeret nqs e dikan vetem kto

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  sdo i kete paguar taksen CocaCola, Venezueles, prandaj nuk e len ta shesi.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Coca-Cola do te kete nje shije tjeter nga ajo qe jemi mesuar
  Nga vaaldr1n nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 05:26 PM
 2. Njė telefon mobil qė punon me Coca-Cola
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-01-2010, 02:51 PM
 3. Coca Cola sjell qumeshtin e gazuar
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-07-2009, 07:00 PM
 4. Coca-cola me teprice demton muskujt
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 22-05-2009, 09:28 AM
 5. Spektakel me Coca Cola dhe Mentos
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 08-07-2008, 09:37 PM

Etiketat pėr kėtė Temė